Mod Ren'Py Being A DIK [v0.4.1] | Red White | %100 Turkish

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
254329_banner2 (1).png

English Explanation

The game is completely Turkish. Texts have been improved, the story becomes understandable.
can come to our address and support us and you can choose the next game.

Turkish Explanation | Türkçe Açıklama

Oyunun tamamen Türkçe. Metinler geliştirildi, Görseller türkçeleştirildi ve hikaye anlaşılabilir hale geldi.
adresimize gelip bize destek çıkabilir ve bir sonraki yapacağımız oyunu siz belirleyebilirsiniz.​

Updated: 2019-02-17
Game/Creator: @DrPinkCake
Modder: @RedWhite |
Mod Version: 0.4.1
Game Version: 0.4.1
Language: Turkish

Features:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Installation:

Change-Log:

Download:

Last edited:

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Note: Please let us know if there are any deficiencies. We can correct it in the other update.
Not: Herhangi bir eksiklik varsa lütfen bize bildirin. Diğer güncellemede düzeltebiliriz.

myomeroz

New Member
Oct 9, 2018
6
6
Ellerinize, emeğinize sağlık bu çeviri çok güzel olmuş.
Lakin Ciddi bir kaç sorun var, bunların başında ne yazık ki oyunda Telefonu doğru bir şekilde kullanamıyoruz, görevler, bilgi, mesaj alma gönderme noktasında hata veriyor.

• Like
Reactions: RedWhite and ozzy95

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Ellerinize, emeğinize sağlık bu çeviri çok güzel olmuş.
Lakin Ciddi bir kaç sorun var, bunların başında ne yazık ki oyunda Telefonu doğru bir şekilde kullanamıyoruz, görevler, bilgi, mesaj alma gönderme noktasında hata veriyor.
Konuda indirmeniz gereken dosyayı belirttim. Bu dosyayı indirmez iseniz hatalar devam edecek. Bilgilendirme için teşekkürler, iyi eğlenceler :)

KalixoR

Newbie
Nov 17, 2018
17
7
Elinize emeğinize sağlık arkadaslar , Maya odasına aldı tam eve dönmek üzereyken maya ile konustum yat görevi geldi yatmaya kalkınca tekrar konus diyor fakat mayaya tıklayamıyorum yatamıyorumda kaldı öyle oyun

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
@KalixoR Bu sorunun farkına vardık ve hemen düzelttik. Konu'da belirtmiş olduğum dosyayı indir ve oyun dosyaları ile değiştir. Sorun çözülecektir.

• Like
Reactions: KalixoR

KalixoR

Newbie
Nov 17, 2018
17
7
@Roveria Teşekkür ederim çözüldü sorun ilgilenmeniz hızlı dönüş yapmanız ve bazı konularda çizginizi bozmadan devam etmenizi taktir ediyorum teşekkür ederim emekleriniz için

• Like
Reactions: Azuke and RedWhite

KalixoR

Newbie
Nov 17, 2018
17
7
Yalnız güzel oyunmuş devamı umarım hızlı bir şekilde gelir Heycanlı biter dizi finalleri gibi bitti Tüh dedim

• Like
Reactions: RedWhite

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Güncelleme geldiği an'da çeviri burada güncellenir merak etmeiyn :) Takip'de kalın. :sneaky:

Discord Adresimiz ;)

• Like
Reactions: Portakalimsi

kalesolo

New Member
Jan 14, 2019
2
3
Hikaye olay çevresi olarak baya başarılı gerçekten ne olucak hikaye nasıl seyredicek diyerekten oynadıgım ilk oyun oldu umarım güncellemeler seri bir şekilde gelir. Elinize emeğinize sağlık

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Yorumun için teşekkür ederiz. Yapımcı oyunu güncellediği an çevirisi de güncellenecektir. Emin olabilirsiniz. :coffee:

• Like
Reactions: KalixoR

snnstr1

Newbie
Oct 3, 2018
31
11
elinize emeginize saglık.bende para yeri dolar isaretleri ile görünüyor rakam yok.dosyayı indirip game icine attım lakın aynı