Mod Ren'Py Being A DIK [v0.4.1] | Red White | %100 Turkish

RedGlow

Well-Known Member
Aug 5, 2016
1,648
2,298
Gerçekçi olmak gerekirse , ingilizcem gayet iyi ve oyunları ingilizce oynamayı tercih ediyorum. İlk kez bir Türkçe güncelleme indiriyorum, merak ettim çeviriyi. Yorumumu oynadıktan sonra editlerim. Şimdiden emeğinize sağlık.

EDIT: Evet indirdim ve biraz oynadım. Gayet başırılı olmuş. Karşılığı olmayan bazı ingilizce kelimelerin yerine kullandığınız Türkçe argolar çok hoşuma gitti açıkçası. Bir iki tane yazım hatası gördüm, onun dışında pek hata yok. Tebrikler.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Gerçekçi olmak gerekirse , ingilizcem gayet iyi ve oyunları ingilizce oynamayı tercih ediyorum. İlk kez bir Türkçe güncelleme indiriyorum, merak ettim çeviriyi. Yorumumu oynadıktan sonra editlerim. Şimdiden emeğinize sağlık.
Teşekkürler.

feelthedrive

Newbie
May 21, 2018
24
5
Teşekkürler.

Hocam Maya'nın odasına taşındıktan sonra, "(Yatmadan önce Maya ile sohbet etmeliyim)" diyor maya ile diyalogları bitirdim parayı, dergiyi ve kitabı topladım ama yinede yataga geçemiyorum.

Çıplak sokakta kaldıktan sonraki mayanın bizi pencereden odasına aldıgı sahne

ekran görüntüsü a Adsız23.png

feelthedrive

Newbie
May 21, 2018
24
5
Hocam Maya'nın odasına taşındıktan sonra, "(Yatmadan önce Maya ile sohbet etmeliyim)" diyor maya ile diyalogları bitirdim parayı, dergiyi ve kitabı topladım ama yinede yataga geçemiyorum.

Çıplak sokakta kaldıktan sonraki mayanın bizi pencereden odasına aldıgı sahne

ekran görüntüsü a View attachment 260401
SORUN TÜRKCE YAMA OLMAYAN ORJİNAL OYUN İLE BU BÖLÜMÜ ATLADIKTAN SONRA SAVE ALINIP TÜRKÇE YAMALI OYUNA GEÇİLEREK ÇÖZÜLMÜŞTÜR BİLGİNİZE ARKADAŞLAR

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
SORUN TÜRKCE YAMA OLMAYAN ORJİNAL OYUN İLE BU BÖLÜMÜ ATLADIKTAN SONRA SAVE ALINIP TÜRKÇE YAMALI OYUNA GEÇİLEREK ÇÖZÜLMÜŞTÜR BİLGİNİZE ARKADAŞLAR
Konu da belirttiğim dosyayı indirip uyguladı iseniz bu sorunu almazdınız :) Zahmet etmişsiniz.