Mod Ren'Py Being A DIK [v0.4.1] | Red White | %100 Turkish

rakhador

New Member
Feb 7, 2019
10
4
Maalesef yama bazı bölgelerde oyunda hata verdiriyor. Özellikle telefonun içerisindeki alanlarda. Ayrıca Maya'nın odasında ikinci akşam herşey yapıldığı halde Maya ile konuşmam gerektiğini söyleyip ilerletmiyordu. Bunun dışında yama çok iyi. İnternet çevirisi olmadığı için sizlere de teşekkür ederim. Elinize sağlık. WhatsApp Image 2019-03-21 at 13.48.47.jpeg

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Maalesef yama bazı bölgelerde oyunda hata verdiriyor. Özellikle telefonun içerisindeki alanlarda. Ayrıca Maya'nın odasında ikinci akşam herşey yapıldığı halde Maya ile konuşmam gerektiğini söyleyip ilerletmiyordu. Bunun dışında yama çok iyi. İnternet çevirisi olmadığı için sizlere de teşekkür ederim. Elinize sağlık. View attachment 267097
Konu da belirttiğimiz dosyayı indirirseniz hiç bir şekilde hata almazsınız. Lütfen konuyu dikkatli inceleyin. Yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi Eğlenceler :)

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
Konu da belirttiğimiz dosyayı indirirseniz hiç bir şekilde hata almazsınız. Lütfen konuyu dikkatli inceleyin. Yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi Eğlenceler :)
Üstad şu dosyayı daha belirgin bi yere koyarsan daha iyi olur. Arada bl yerde kalmış. Kimse görmüyor herhalde :)

Elvandaltonn

New Member
Nov 17, 2018
3
0
arkadaşlar mayanın odasına giriyorum mayayla konuşup yatağa tıkladığımda, uyumadan önce mayayla konuşmam gerekli diyor. ama daha önce mayayla konuştuğum için tekrar konuşamıyorum. ( önce yatağa tıklayıp sonra mayayla konuştuğumda da aynı sorun devam ediyor) Bu sorunu bir türlü atlayamadım oyun ilerlemiyor sıkışıp kaldım lütfen yardım edebilirmisiniz

qaz0

New Member
Apr 7, 2019
2
0
öncelikle eline sağlık çeviri gayet güzel olmuş ama bir sorunum var dediğin dosyayı indirip klasöre atmama rağmen episode 1'in sonunda wranqler1907'nin aldığı hatanın aynısını alıyorum .çözümü nedir acaba ?

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Kendin de söylemişsin dostum :) Oyunun sonunda alıyorsun. Oyunun sonu olduğu için orasını düzeltmedik. Oyun orada bitiyor. Bir daha ki güncellemede düzelteceğiz.

qaz0

New Member
Apr 7, 2019
2
0
teşekkürler hemen cevap verdiğin için.Devamı var zannetmiştim bende hata olunca

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Rica ederim her zaman, sunucumuza gelip diğer oyunlarında takibini yapabilirsin.

acan133

New Member
Apr 8, 2019
2
0
Rica ederim her zaman, sunucumuza gelip diğer oyunlarında takibini yapabilirsin.

Mayanın odasında kaldım yatmadan önce maya ile görüşmelisin diyo anlamadım takıldı orda
sorunu nasıl düzeltirim ?