Mod Ren'Py Come Home 6.15.1 Premium [R.J. Rhodes] Turkish translated AlxTr PC

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
f95banner8.jpg

Overview:
(Translated Turkish. Türkçeye çevrildi)​

Updated: 19.07.2023
Game/Creator: R.J. Rhodes - - -
Modder: AlxTr
OS X : Win 32/64 Linux
Game Version: v6.15.1 Premium
Language: Turkish

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download : -

lisa 3-0.jpglisa 7-10.jpgsuzy 8-10.jpgsuzy 7-9.jpg007.pngjamiestudy 8-0.jpgdana 8-2.jpgtammy 3-2.jpgmari 8-5.jpgmari cowgirl cuminside1.jpg

Last edited:

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Dostum oyunda bir hata var galiba. Lisa bir türlü ilerlemiyor
Evet , Oyun yapımcısı Bu içinde yeni güncelleme ile düzelticeğini söyledi. Çevirme ile alakalı bir sorun yok. Phyton ile alakalı bir sorunu var oyunun Lisa'ya ne isim verirsen ver [mom] şeklinde kaldığından dolayı oluyor diğer karakterleri ilerletmeni tavsiye ederim.

• Like
Reactions: orqun67

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Yapımcısının isteği üzerine NDA " yayınlanma tarihi düzenlendi " Oyun2 hafta önce hazırdı , Sürüm v11'e yükseltildi İyi oyunlar.

• Like

CapEST

New Member
Oct 29, 2020
10
2
Eline sağlık dostum. Bir ara müsait olursan Area 69 ve Desert Stalker oyunlarına da bakabilir misin ? Şimdiden teşekkürler.

Last edited:
  • Like
Reactions: AlxTR

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
v4.13.1 Sürümüne Güncellendi , NDA " Yayınlama tarihi " Beklendi İyi oyunlar.

• Like

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Selamlar , uzun süredir iş yoğunluğundan dolayı Oyun atamıyorum. Ramazan'da geldi çattı Ramazan öncesi İlk bölümden buyana çevirdiğim oyunu yine çevirip sizlere sunuyorum.
Oyunun yapımcısı 1250 dosya'ya çıkarmış dosyaları " Cidden bu kadın sıyırmış :D " Oyunu % 94 oranında oynadım sorun görürseniz bu başlık altına yazın fixlerim.

DİPNOT : Oyun Dil dosyalarını çalmayın uleyn :) Emeğe saygısı olmayanın kendisine saygısı olmaz!

Oyun V5.14.1 Premium Sürümüne Güncellendi İyi oyunlar.

Jun 30, 2022
38
247
Selamlar , uzun süredir iş yoğunluğundan dolayı Oyun atamıyorum. Ramazan'da geldi çattı Ramazan öncesi İlk bölümden buyana çevirdiğim oyunu yine çevirip sizlere sunuyorum.
Oyunun yapımcısı 1250 dosya'ya çıkarmış dosyaları " Cidden bu kadın sıyırmış :D " Oyunu % 94 oranında oynadım sorun görürseniz bu başlık altına yazın fixlerim.

DİPNOT : Oyun Dil dosyalarını çalmayın uleyn :) Emeğe saygısı olmayanın kendisine saygısı olmaz!

Oyun V5.14.1 Premium Sürümüne Güncellendi İyi oyunlar.

Adam görün adammmmmm.Eline emeğine sağlık abi:)

• Like
Reactions: AlxTR