Mod Ren'Py Completed Life with Mary - Polish Translation

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
766

Overview:
[ENG]

Polish translation of the game.
Bug reports and feedback are very welcome.
[PL]
Polskie tłumaczenie. Spolszczenie. Po polsku.
Mile widziane opinie i informacje o błędach.
Updated: 30.07.2021
Game/Creator: LikesBlondes
Main Game: Life with Mary
Modder: Bev_
Game Version: 1.0.2 Final
Language: Polish


Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download: -
 
Last edited:

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
766
UPDATED
[ENG]
Code optimization . From now on, no original (or any for that matter) files are being replaced.
Easier Installation/Uninstallation.

[PL]
Optymalizacja kodu. Od teraz, oryginalne (ani żadne inne) pliki nie są już zastępowane.
Łatwiejsza instalacja/odinstalowywanie.
 

TeEm95zzz

New Member
Jun 11, 2020
2
0
Grałem już kiedyś w LwM, ale s przyjemnością odpalą ją jeszcze raz po Polsku.
Dzieki za dobrą robotę :)
Też się kiedyś brałem za oficjalne spolszczenie SummertimeSaga, ale nie mogłem się doczekać na odpowiedź od developera i olałem temat.
 

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
766
Też się kiedyś brałem za oficjalne spolszczenie SummertimeSaga, ale nie mogłem się doczekać na odpowiedź od developera i olałem temat.
imo. Szkoda czasu na próby konsultacji z autorami, poza możliwością implementacji w samej grze, to nic to i tak nie daje, szybciej załatwić wszystko samemu.
Teoretycznie wypada zapytać się o zgodę, ale mało kto to robi przy modach, a jeśli chodzi o tłumaczenia, to one są tylko i wyłącznie pozytywne dla samej gry, bo umożliwiają dotarcie do większej liczby odbiorców. Więc wątpię żeby ktokolwiek odmówił, to tylko kwestia grzeczności.

A jeśli miałeś problem z kwestiami technicznymi i chciałbyś jeszcze spróbować, to chętnie pomogę. Tylko sugerowałbym coś krótszego od SummertimeSaga, bo z tego co się orientuję, to ma w sobie ogrom kontentu i łatwo byłoby się zniechęcić :p
 

TeEm95zzz

New Member
Jun 11, 2020
2
0
Szkoda czasu na próby konsultacji z autorami, poza możliwością implementacji w samej grze, to nic to i tak nie daje, szybciej załatwić wszystko samemu.
Akurat w przypadku SummertimeSaga to jest tworzone oficjalne spolszczenie ale być może autor uznał że nie potrzebuje więcej ludzi do języka Polskiego.

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne to widziałem rozwinięty ten temat w innym wątku dotyczącym Twojego tłumaczenia. Ale dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

Mario4don

Your Mother's Lover
Donor
Dec 16, 2018
5,143
5,932
Zamiast tłumaczenia jest plik „stream.rar”
Identyczny problem ktoś niedawno dzisiaj miał z innym tłumaczeniem do gry Parental Love i tam pomogłem udostępniając link do tamtego tłumaczenia ponieważ miałem je pobrane wcześniej kiedy F95zone jeszcze działało normalnie.
Więc i tutaj chętnie służę Ci pomocą i proszę stąd możesz pobrać polskie tłumaczenie do gry Life with Mary.