VN Ren'Py Limitless Turkish translation/Türkçe çeviri [Day 5 – Part 3] [Cr8tive M3dia] - MYADULTLİFE

MyAdultLife

Newbie
Mar 9, 2020
34
27
1351997_f95_limitless.jpg

Genel bakış:
Limitless , filmin aynı adı taşıyan fikrine çok gevşek bir şekilde dayanıyor. Genç yaşta evden atılan ve o zamandan beri hayatı zorlukla atlatan bir erkek karakteri oynuyorsunuz. Ta ki bir gün, bir yabancının kendisine bazı mallara bakması için yaklaştığı zaman, dünyanız altüst olana kadar. Hepsi büyülü bir hap sayesinde.

Hayatınızı iyileştirirken yol boyunca birçok farklı insanla karşılaşacaksınız ve umarım geride bıraktıklarınızla ve yol boyunca başkalarıyla tekrar temasa geçeceksiniz. Karşılaştığınız her insanla olan ilişkinizin ne kadar yakın olduğu tamamen sizin seçiminize ve tercihinize bağlı olacaktır.​

Güncellenme: 23.02.2023
Geliştirici :
Modcu: MyAdultLife
Mod Version
: Çeviri
Oyun Version : Gün 5 - Part 3
Dil: Türkçe/Türkçe

Kurulum :
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Değişiklik günlüğü :
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

İndir :
WİN: -
ANDROİD* : YAKINDA..​

MyAdultLife

Newbie
Mar 9, 2020
34
27
Merhabalar dostlar,
çeviri hataları için özür dilemek istiyorum. Bu oyunu yapay zeka ile çevirdiğim için bu hatalar oluştu. Birkaç işimden ötürür çeviri hatalarını düzeletemedim, affınıza sığınıyorum; diğer güncellemede yapay zeka çevirisi olmadan paylaşacağımı temenni ediyorum. İyi vakit geçirmeniz dileğiyle.