Mod Ren'Py Old Friends and Public Transport [v0.00059] [Oppai Auteur]~Turkish Translated~AlxTr~

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
579
Banner.jpg

Overview:
(Turkish translated)​

Updated: 30.12.2021
Game/Creator: Oppai Auteur -
Modder: AlxTr
Game Version: 0.59
Language: Turkish
OSX : Windows , Linux

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download:
Mbed_A.jpg SMapart_A.jpg JMbus_C3.jpg Mdress_A3.jpg MSJafterbus_A.jpg MSJcafe_B.jpg MSJgym_C12.jpg MSpic.jpg Sshower_C.jpg APoffice_B3.jpg

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
579
hocam daha çok indirmeleri workuploaddan yapar mısın
Maalesef , 2 GB dosya için 14 saat upload bekleyemem ki... 40mbit upload hızım var. Mega Premium hesap Linkler zırt bırt patlamıyor. Megadan Dosya limitine takılmadan indirme işini küçük bir araştırma ile ne kadar basit olduğunu bulabilirsiniz.

• Like
Reactions: 19Castiel23

meta_33

New Member
Aug 28, 2019
6
17
Hocam, Being a DIK oyununun güncel versiyon türkçe çevirisini yapma şansın var mı ? Evet zor ama elinden gelirse süper olur.

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
579
Hocam, Being a DIK oyununun güncel versiyon türkçe çevirisini yapma şansın var mı ? Evet zor ama elinden gelirse süper olur.
AdemYurt Yayınladı , boyutunuda küçültmüş Google'da biraz araştırırsan sitesinide linkinide bulursun tekrar 20 GB indirip benim çevirmemin bir anlamı yok. Kolay gelsin.

meta_33

New Member
Aug 28, 2019
6
17
AdemYurt Yayınladı , boyutunuda küçültmüş Google'da biraz araştırırsan sitesinide linkinide bulursun tekrar 20 GB indirip benim çevirmemin bir anlamı yok. Kolay gelsin.
Adamı biliyordum ama sitesini sayende görmüş oldum, teşekkür ederim (y)

• Like
Reactions: AlxTR

Klkar12

New Member
May 28, 2021
9
5
bu arada boyutunu bozmadan doğru düzgün atıyorsun çevirilerde baya güzel gerçekten tebrik ederim bu arada istek çeviri yapıyor musun

• Like
Reactions: AlxTR

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
579
bu arada boyutunu bozmadan doğru düzgün atıyorsun çevirilerde baya güzel gerçekten tebrik ederim bu arada istek çeviri yapıyor musun
Teşekkürler , UnrealEngine hariç hepsini çevirebilirim sadece zamanım olduğunda kafamı dağıtmama yardımcı oluyor. Bunun yanında Bir servisin EN/TR Customer'ına baktığım için sürekli EN'de kendimi geliştirmek zorundayım. Siz yazın istediğiniz oyunu bir göz atarım illaki çeviri için. Dipnot : python2 ile kodlanmış oyunlar olmasın lütfen :)
1 metin
1 tag
1muzik
1video
1metin

Şeklindeki oyunları çevirmek yerine f95zone'yi çevirmek daha kolay olur hoşça kalın.

• Like
Reactions: 19Castiel23

Klkar12

New Member
May 28, 2021
9
5
Teşekkürler , UnrealEngine hariç hepsini çevirebilirim sadece zamanım olduğunda kafamı dağıtmama yardımcı oluyor. Bunun yanında Bir servisin EN/TR Customer'ına baktığım için sürekli EN'de kendimi geliştirmek zorundayım. Siz yazın istediğiniz oyunu bir göz atarım illaki çeviri için. Dipnot : python2 ile kodlanmış oyunlar olmasın lütfen :)
1 metin
1 tag
1muzik
1video
1metin

Şeklindeki oyunları çevirmek yerine f95zone'yi çevirmek daha kolay olur hoşça kalın.
1. The Hard Way
2. Vae Victis - Conquer, Ravish, Breed
3. Milky Touch
4. Limitless
5. Delicate Taboo
6. Max's Life ( bu uğraştırır gibi ama sen bilirsin )
Dostum oyunlar bunlar ama ben hangi yazılımla yazıldığını bilmediğim için böyle sıraladım sen hangisini istersen

• Red Heart
Reactions: Doorknob22