VN RPGM Unity Ren'Py Onhold ★ RWADULT | Turkish Games (Türkçe Oyunlar)

Should Language Team be created?

• Total voters
    527

feelthedrive

Newbie
May 21, 2018
24
5
View attachment 244204
Turkish

Bu forum da ki bir çok Türk arkadaşımız - 1.200+ 'den fazlası Red White - Türk Topluluğunda, sende aramıza katılabilirsin. Kapımız her daim açıktır. Red White adı altında Türk ekip olarak bir oyun geliştirmekteyiz. Biz oyunumuzun epey ilgi toplayacağına eminiz. Bize destek vermek için bağışta bulunmana gerek yok discord adresimize gelmen yeterli olacaktır

English
In this forum we have many Turkish friends - more than 1.200+ in Red White - Turkish Community, you can join us. Our door is always open. Under the name of Red White, we are developing a game as a Turkish team. We are sure that our game will attract a lot of attention. You don't need to donate to support us.

You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.
━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━ ━
Hocam bu güncel listemi 06.06.19 ?

JimmyJoker

New Member
Jun 4, 2019
4
0
Merhaba dostum, Dating My Daughter çevirisini yapma gibi bir şansınız var mı? oynamayı çok istediğim ama İngilizce olduğu için oynamadığım bir oyun eğer çevirirseniz çok mutlu olurum.

Teşekkür ederim.

arelor

Member
Oct 6, 2017
446
257
Başarılar diliyorum ve umarım ben de UE4 ile first person bir oyun geliştireceğim, Türkler olarak bu sektöre de el atmazsak olmaz dı tabii ki :D

arelor

Member
Oct 6, 2017
446
257
Karakter tasarımları ilginç duruyor ve sanırım Patreon meselesinden kaçınmak için ensest meselesine hiç girmemişsiniz. Kendim artık daha çok 3d oyunları tercih ediyorum VN tarzından daha çok zevkli benim için fakat siz ren'py de VN oyunu yaparak iyi bi iş yapmışsınız çünkü daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,046
Karakter tasarımları ilginç duruyor ve sanırım Patreon meselesinden kaçınmak için ensest meselesine hiç girmemişsiniz. Kendim artık daha çok 3d oyunları tercih ediyorum VN tarzından daha çok zevkli benim için fakat siz ren'py de VN oyunu yaparak iyi bi iş yapmışsınız çünkü daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.
Ensest içerik bizim ilgimizi çekmiyor. Bundan dolayı yapmadık yoksa bir patch yapabilirdik. Onun dışında yorumun için teşekkürler.