Mod Ren'Py Completed The Engagement [v2.5.1] [Captain Kitty] Final %100 Turkish

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
214
401

English Overview:

A great patch is with you. The game has been completely in Turkish. Enjoy the patch

Turkish Overview:
Harika bir yama sizlerle. Oyun tamamen Türkçe olmuştur. Yamanın tadını çıkarın.

Updated:09.10.2019
Game/Creator: Captain Kitty
Modder:Argion
Mod Version :2.5.1 Final
Game Version:2.5.1 Final
Language:Turkish

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download: - - -

Last edited:

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
214
401
He's inviting me to the Discord Server. You can make suggestions for help and request translations there

Discord Sunucusuna davet ediyor. Orda Yardim ve istek çevirler önerler yapa bilirsiniz

Last edited:

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
214
401
Final version yüklenmiştir. kisa süre sonra android türkçesi yüklencektir

Last edited:

RealSikko

New Member
Dec 15, 2019
6
1
Çeviri güzel fakat; Senaryo çok saçma.. Bu kadar kötü olamaz. Seyrettiği bir filmden filan baksa daha iyi olurdu. Bina içi materyal bulmak zor gelmiş kumsala ağaça kayaya bağlamış...Yarım bıraktım zaten anlayacak bir şey yok.

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
214
401
Çeviri güzel fakat; Senaryo çok saçma.. Bu kadar kötü olamaz. Seyrettiği bir filmden filan baksa daha iyi olurdu. Bina içi materyal bulmak zor gelmiş kumsala ağaça kayaya bağlamış...Yarım bıraktım zaten anlayacak bir şey yok.
öyle diyorsunda sonuçta tek başina yapiyor. insanlar zamanla gelişir. oyun iyi yada kötü olmasi önemli deil. yapti işi bitirmesi çok önemli bir sürü oyun yarida kalmiş

errandyou

New Member
Apr 3, 2020
2
2
siz buna çeviri mi diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz?? Oyunun bi bölümünden sonrası ingilizce olarak devam ediyor.. Şaka gibi