[R>Artist 2D] [R>Programmer] [R>Writer] Paid Yeni oyunuma yardımcı olacak bir partner, programcı, artist veya yazar arıyorum!!

Selimin

New Member
Jan 31, 2018
8
2
Selam arkadaşlar. Yeni bir oyun planlıyorum ve bana bu konuda yardımcı olabilecek dostlar arıyorum.
Oyunum Ren'Py üzerinde oluşacak.

Oyunun konusu biraz sex education dizisine benzer olacak ama lise yerine üniversitede geçecek. Bir baş kahramanın üniversiteye giderek yeni arkadaşlıklar ve düşmanlıklar yapıp her dakika birileriyle yatmaya çalışması ile geçecek. Eğer Being A Dick oyununu oynadıysanız bu oyun bu dizi ile bu oyunun karması olacak diyebilirim.

Bu oyunun 2 modu olacak bir tamamen rk ( çünkü artık bu lazımdı ) iki tamamen yabancı.

bana bu oyunda yardım edebileceğiniz pozisyonlar şunlar;
  • Yazarlar
  • Programcılar
  • Artistler
  • Ortaklar
Ortaklar kısmına gelirsek benimle aynı şekilde düşünüp hikayemize destek olacak ne kadar kişi varsa ortak sayılacak. eğer bir arkadaşınızın yazarlığına programına veya 3d çizimine güveniyorsanız benimle ve onunla irtibata geçerek beraber çalışacağımız bir partnerlik oluşturabiliriz.

Eğer aynı şehirdeysek toplanabilir yada skype üzerinden görüşmeler yapabilirz.
  • Oyunun konusu ve hikayesi hazır tek istediğim bana diğer konularda yardımcı olmanız.
Ödeme kısmına gelirsek(eğlenceli kısım burda başlıyor) ödemeler yaptığınız işe göre oyundan kazandığımız para ile yapılacak. EVET ÖDEME OLACAK :)
evet hepsi bu sanırım. lütfen benimle iletişime geçin ve beraber buraların hiç görmediği bir oyun yapalım

ENGLİSH PART İS DOWN ON COMMENTS. SORRY FOR NOT POSTİNG HERE...

Last edited:

PoyntFury

The Man With The Need To Breed
Donor
Dec 14, 2017
1,283
13,338
Please post these advertisements in English.

Rule #5: We are an English only community, please post a translation if your thread is not in English.

• Like
Reactions: Selimin

Selimin

New Member
Jan 31, 2018
8
2
Hi guys. Im planing a new game and im searching friends/partnerts for this game.

game is going to be on Ren'Py

This game is going to be like the tv series "Sex education" and the game "Being a dick" but dont worry its not going to be same on people and places. Game is going to be brand new story with friendships and relationships.

this game is going to be 2 separete versions 1 turkish 1 english

I need theese positions
  • Writers
  • Programers
  • Artists
  • Partners
And the partners: who can help me find things or people. if you have a friend who can write call him and we build a team together. or partner can help me with the money part like a donator.

We could talk on skype or dicord. whatever you like
  • Games story and character profiles are ready. all i want is your help with devaloping
paying part is going to be with the paying with the earnings. basicly.

thats all. i hope you pm me and we can work together.