Mod Ren'Py Hillside [v0.9b] CZECH translation

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
908455_Hillside_banner.jpg

Overview:
Český překlad hry Hillside [v0.9b] s VT modem
Link to original game



Updated: 2021-07-01
Game/Creator: Hillside,
Modder: Cabitko
Mod Version: 0.9.0.1
Game Version: v 0.9b
Language: Czech

Features:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Další hry:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download: - - - - -

Screenshot_2.jpg Screenshot_1.jpg Screenshot_3.jpg
 
Last edited:

Amson

New Member
Aug 1, 2018
3
0
options.rpyc ti přepíše popis verze hry na 0,51 nevím jestli něco mění i dál, ale chybu hází ep06.rpy asi je na konci chyba že neskáče na ep07, ale je tma že jsi to přeložil a že je konec tohoto modu. Pokud nechám originální op06 tak hra jede dál.
 

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
options.rpyc ti přepíše popis verze hry na 0,51 nevím jestli něco mění i dál, ale chybu hází ep06.rpy asi je na konci chyba že neskáče na ep07, ale je tma že jsi to přeložil a že je konec tohoto modu. Pokud nechám originální op06 tak hra jede dál.

Jo maš pravdu, zapomel jsem na konci EP 6 zrusit skok na konec .. tady jsou opravene soubory.

jen je přepiš a už by to mělo fungovat.
 

SweetLucija

Little Writeress
Game Developer
Jan 14, 2021
30
49
Mimochodem, nevím zda to vše překládaš osobně, ale občas mi ten překlad přisel dost strojový a doslovny ;) možna by to chtělo trochu dopilovat, nicméně velmi ocenuji snahu.
 

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
Mimochodem, nevím zda to vše překládaš osobně, ale občas mi ten překlad přisel dost strojový a doslovny ;) možna by to chtělo trochu dopilovat, nicméně velmi ocenuji snahu.
Pouzivam prekladac a klasika Copy/Paste ... jinak bych u toho stravil veky. Samozrejme se snazim ty vety upravovat, aby to znelo co nejlepe, ale ne vzdy se to povede. Jsou to stovky radku textu.

Jsem podporovatelem developera, tak bych se mel dostat k dalsi verzi o neco driv, takze doufam, ze do oficialniho vydani to stihnu i prelozit. Taky zalezi i na mem volne case :D ..