Mod Ren'Py Hillside [v0.9b] CZECH translation

Vorsoth

Newbie
May 14, 2021
31
10
Nevíte kde najdu hillside 0.9 cz?? Na patreonu jsem četl, že vyšla už verze 0.9, mám jen 0.8 cz. Plus nevíte jak to vypadá s hillsidem?? Já četl všude možně fámy, že autor má potíže a že na hillside pozastavil vývoj....
Díky za odpovědi.
 

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
Verze 0.9 vysla zatim ve verzi pro developery, takze se jeste stahnout neda. Momentalne jsem pozastavil i ja predplatne u autora, takze taky cekam co bude. Jak bude anglicka verze 0.9, tak zacnu z prekladem, pak bude dostupna i ceska verze.
 
  • Like
Reactions: Fido69 and krozdil

Fido69

New Member
Apr 11, 2020
14
5
Nevíte kde najdu hillside 0.9 cz?? Na patreonu jsem četl, že vyšla už verze 0.9, mám jen 0.8 cz. Plus nevíte jak to vypadá s hillsidem?? Já četl všude možně fámy, že autor má potíže a že na hillside pozastavil vývoj....
Díky za odpovědi.
zde je ke stažení jen na 0.7 ... odkud máš 0.8? :)
Change-Log:
v0.7.0
v 0.6.0
prvni verze
 

Vorsoth

Newbie
May 14, 2021
31
10
zde je ke stažení jen na 0.7 ... odkud máš 0.8? :)
Change-Log:
v0.7.0
v 0.6.0
prvni verze
Na jednom trackeru, ale mám trošku pocit, že uploader nahodil hru ve verzi 0.8, ale s češtinou 0.7, i když jsem kupodivu nenašel ani jednu anglickou větu, jako kdyby mezi 0.7 a 0.8 nebyl rozdíl. Nemohu posoudit jak to doopravdy je.
 

Vorsoth

Newbie
May 14, 2021
31
10
Zkusil jsem tu uvolněnou 0.9 a jsem hrozně zklamaný, je to šíleně krátké a z 0.8 na 0.9 je to herní doba asi na 15 minut, toho teda moc neudělali.
 

Fido69

New Member
Apr 11, 2020
14
5
Zkusil jsem tu uvolněnou 0.9 a jsem hrozně zklamaný, je to šíleně krátké a z 0.8 na 0.9 je to herní doba asi na 15 minut, toho teda moc neudělali.
ono to pokračování je vždy krátké ... u mne to prodlužuje louskání angliny :)
 

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
Prelozil jsem verzi 0.8. Staci soubor nahrat do složky /game. Pocitam, ze to budete nahravat uz do posledni updatovane verze v0.9b v anglictine.
Z meho save verze 0.7 mi nezachovalo jmena, tak jsem tam natvrdo zmenil John jako hlavny hrdina a misto Emmy je Ellie( to je hlavne kvuli sklonovani). Predem sorry za preklepy.
Nemam ted tolik casu jak bych si predstavoval a tak to ted chvili trva. Verze 0.8 ma 1800 radku, coz vydalo na nejakych 6-7 hodin u pocitace.
Posledni update ma taky kolem 1850 radku. Zacnu z prekladem, ale doufam, ze nez to dokoncim, bude venku finalni verze 0.9. Maji tam jeste dost nedodelanych veci :D.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Fido69 and krozdil

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
Ach jo ....
Developeri prekopali docela statne skoro vsechny dialogy, takze asi nejlepsi variantou bude, kdyz to prelozim znova. Zkousel jsem porovnavat kde co zmenili a upravit uz stavajici preklad, ale je to vic prace, jak to prelozit znova.

Konecne se taky zacina ukazovat vyznam predchzich rozhodnuti. Vypada to, ze MC je striktni monogamista, takze pokud jste se vybrali cestou LUCY, tak v 0.9 MC odmitne KAYLAH, takze tam se vratka uzavrou. Vypada to, ze to bude chtit hodne sejvu, aby se clovek dobral ke vsem moznostem. Navod prozatim nechavam tak jak je, tedy je na hraci, jak se rozhodne, ale casem pridam poznamky, jaky bude mit nasledek to konkretni rozhodnuti. Do budoucna planuji udelat vic navodu, podle toho, na jakou osobu se bude chtit hrac zamerit.
 
  • Like
Reactions: krozdil

krozdil

New Member
May 13, 2020
4
1
Ach jo ....
Developeri prekopali docela statne skoro vsechny dialogy, takze asi nejlepsi variantou bude, kdyz to prelozim znova. Zkousel jsem porovnavat kde co zmenili a upravit uz stavajici preklad, ale je to vic prace, jak to prelozit znova.

Konecne se taky zacina ukazovat vyznam predchzich rozhodnuti. Vypada to, ze MC je striktni monogamista, takze pokud jste se vybrali cestou LUCY, tak v 0.9 MC odmitne KAYLAH, takze tam se vratka uzavrou. Vypada to, ze to bude chtit hodne sejvu, aby se clovek dobral ke vsem moznostem. Navod prozatim nechavam tak jak je, tedy je na hraci, jak se rozhodne, ale casem pridam poznamky, jaky bude mit nasledek to konkretni rozhodnuti. Do budoucna planuji udelat vic navodu, podle toho, na jakou osobu se bude chtit hrac zamerit.
Špatná zpráva, ale každopádně držím palce :)
 

Fido69

New Member
Apr 11, 2020
14
5
ahoj, nevíš proč se zobrazuje hláška, že image 9_664 a 9_665 neexistuje?
Suzi před školou
9_780 - cesta ma běhání
9_904, 9_907 - plavky
a pak je asi posunutý překlad, Lucy debatuje s Charlote, ale Kaylah už klepe na dveře
9_940
díky za překlady
 

Cabitko

Newbie
Jun 10, 2020
44
47
jsem ted hodne vytizen praci, takze asi to necham cele az vyjde dalsi update. Uz jsem mel toho docela dost hotove, kdyz vysla 9.1 a tam jsou opet zmeny. Doufam, ze dalsi update vyjde zanedlouho a pak to zmastim dohromady.
 
  • Like
Reactions: krozdil