Mod Ren'Py Completed Sisterly Lust - Polish Translation

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
765
146549_SisterlyLustF95.jpg


[ENG] Newest release of this translation (which includes a lot of small fixes and is fully compatible with censored version) is already implemented in a base game. So there is no need to download this one. Possible future updates (if ever there are any) should also go directly there.

[PL] Najnowsze wydanie tłumaczenia (które zawiera sporo drobnych poprawek i jest w pełni kompatybilne z ocenzurowaną wersją) jest już dołączone bezpośrednio do gry. Także nie ma potrzeby, żeby pobierać tą wersję. Ewentualne przyszłe aktualizacje (jeśli kiedykolwiek jakieś będą) też powinny się tam pojawić.

Overview:
[ENG]

Polish translation of the game.
Bug reports and feedback are very welcome.
[PL]
Polskie tłumaczenie. Spolszczenie. Po polsku.
Mile widziane opinie i informacje o błędach.


Updated: 2.03.2022
Game/Creator: Perverteer - -
Main Game: Sisterly Lust
Modder: Bev_
Game Version: 1.1.4 Bugfix Extended
Language: Polish

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Download: -
 
Last edited:

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
765
Żeby nie zaśmiecać głównego postu, to tu trochę się wygadam.

Co dalej?
Przede wszystkim przerwa, spodziewałem się, że niedługo będzie gotowy update do Parental Love, ale teraz myślę, że nie dostaniemy go przed końcem marca, w każdym razie, tym się zajmę w pierwszej kolejności.
Możliwe, że w międzyczasie wypuszczę też jakąś łatkę do tego tłumaczenia, bo proofreading końcówki gry wykonałem bardzo pobieżnie, a playtesting ograniczyłem do kwestii technicznych, więc pewnie ostały się jakieś literówki.
Potem najchętniej przerzuciłbym się na robienie modów, ale do tych zawsze brakuje mi pomysłów :p , więc pewnie zostanę przy tłumaczeniu.
Więc co do następnych tytułów jestem otwarty na propozycje, chciałbym odpocząć od większych projektów, więc jeśli ktoś chciałby zaproponować mniejszą/krótszą grę, z mniejszą ilością tekstu (mam na myśli coś co skupia się raczej na gameplayu niż opowiadaniu historii), to chętnie ją rozważę. Jeśli żadne propozycje się nie pojawią to pewnie rozejrzę się za jakimś Trainerem typu Witch Trainer, albo Orange Trainer.

You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.
 
Last edited:

Bev_

Member
Nov 17, 2018
476
765
No dobra, tłumaczenie jest już zaimplementowane do gry i ostatnia wersja 1.1.6 też jest poprawiona, więc zostawiam adnotację na górze, żeby wszystko było jasne.

You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.
 
  • Like
Reactions: Mario4don