Mod RPGM The Genesis Order [v.49111] [NLT Media]~Turkish Translated~ AlxTr ~

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
F95zone Banner.png

Overview:
(Turkish Translate / Türkçeye çevrildi )​

Updated: 12.11.2022
Game/Creator: NLT Media - - - - -
Modder: AlxTr
Game Version: v49111
Language: Turkish
Size : 827MB
OSX : Windows 32/64 Linux
Oynanış süresi : 11 Saat % 49

Installation:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Change-Log:
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

DOWNLOAD LİNK v49111:

EXTRA
V49111 %100 Save Game :

Last edited:

Erastmus

Member
Jan 10, 2018
191
55
Siz mi çevirdiniz? Bakmadım, ne kadar doğru ne kadar yanlış ancak daha önce dizi çevirisi yaptığımdan biliyorum, gerçekten uğraştırıcı bir iş. Elinize sağlık.

• Like
Reactions: AlxTR

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Siz mi çevirdiniz? Bakmadım, ne kadar doğru ne kadar yanlış ancak daha önce dizi çevirisi yaptığımdan biliyorum, gerçekten uğraştırıcı bir iş. Elinize sağlık.
Tabiki , Diğer çevirilere Profil Post kısmından bakabilirsiniz , Pandemic ve Nadia oynamış birisi Bu Oyunu nasıl çevirmez.

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Güncel sürüm v12021'e güncelledim , Fazla birşey yok ama zamanla gelişecektir oyun Sorunsuz Oynayabilirsiniz İyi oyunlar.
Update new version v12021 for Turkish Translated

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Yeni sürüm eklendi , çok fazla birşey yok sadece 1 kamasatura sayfası var hile modu eklendi , Odanındaki sol komidine tıklayıp para heykel vb ürünleri alabilirsiniz.

aslan0692

New Member
Jun 21, 2021
6
2
Oyunda Eve Git Dediği Zaman siyah ekran geliyor sağ clik yapınca düzelir gibi oluyor yatağın üzerinde kalıyor hareket etmiyor

• Like
Reactions: adreamg26

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Oyunda Eve Git Dediği Zaman siyah ekran geliyor sağ clik yapınca düzelir gibi oluyor yatağın üzerinde kalıyor hareket etmiyor
Ben oynadım oyunu bir sorun yok , kamasatura sayfası 2 yi aldıktan sonra oyun bitiyor zaten , Ev'deki sol komidinde hile menüsü var sıkıntı olacağını sanmıyorum ama bir daha kontrol edelim.

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
V19032 Sürümüne güncellendi , Oyunu upload etmeden Oynayarak Sorun olmadığından emin oldum Oyun sorunsuz , İyi oyunlar , Bu arada Türkçe Dil dosyalarını Bağzı arkadaşların Arakladığını farkettim. Sizler Türk arkadaşlara Bu çevirileri satın diye çevirmiyorum. Bir daha böyle birşey görürsem. Kendini "CODER" tırnak içine özellikle aldım Diyen arkadaşlara sürprizlerim olabilir. İyi oyunlar.

aslan0692

New Member
Jun 21, 2021
6
2
Yeni sürümün Gelmesiyle Beraber oyunda hatalar mevcut baştan başladım oyuna telefon bölümü var telefon resmini bulamıyor hatası mevcut sürekli rety gibi seçenek çıkıyor ve eklemiş olduğun hile son sürümde çalışmıyor
teşekkürler kolay gelsin

AlxTR

Member
Modder
Jul 10, 2021
334
569
Yeni sürümün Gelmesiyle Beraber oyunda hatalar mevcut baştan başladım oyuna telefon bölümü var telefon resmini bulamıyor hatası mevcut sürekli rety gibi seçenek çıkıyor ve eklemiş olduğun hile son sürümde çalışmıyor
teşekkürler kolay gelsin
Reis sakin ol :) Sen yeterki iste çözeriz , Yukarda bir dosya verdim 100KB'lık birşey indir onu rardan çıkarıp yukarda belirttiğim Oyunklasoru/www/data içine at değiştir devam et , Bu tarz şeyler gayet doğal 9bin kelimede 1 hata olmuş gömmeyin bizi :) Seviliyorsunuz iyi oyunlar.

• Like
Reactions: aslan0692