None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

can2turbo

New Member
Apr 2, 2019
3
1
Unren adlı programı indirin ve renpy oyununun game klasörüne atın. Çalıştırın ve Extrac RPA Files'i seçin (klavyeden 1 tuşu sanırım) Daha sonra dosyaları çıkartır, istediğiniz yazı editörüyle çevirebilirsiniz

Download the program Unren and throw it into the game folder of the renpy game. Run and select Extrac RPA Files (1 key from keyboard) Then you can extract files and translate them with the desired editor

Hocam Unren ile çıkartıyoruz OK, sonra değiştiriyoruz..
Peki sonra tekrar aynı pakete mi koymamız lazım, dosya nasıl çalışır hale gelecek?

KRANYEN

New Member
Jan 6, 2019
7
0
aynen sister sister sisterin türkçe yamasına sahip olan varsa drive yükleyip ekleyebilirmi lütfen

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
218
404
2 oyun Türkçe çevirmeye başladım şuan 2si güzel oyun en kisa zaman paylaşcam photoshop anlayan biri varsa bana yardimci olursa oyunlar daha güzel olucak

• Like
Reactions: emreaydinoglu

bisterselim

New Member
Jul 7, 2019
3
5
I don't know if friends who translate as amateurs will see this message!

But they do REN'py games by turning wrong cycles.

In these games, they cannot translate or skip, or where they write incorrectly, there are reasons for the game to "ignore" and close.

What to do in the REN'py program. If the language files are written incorrectly in the specially removed language parts of the game will be empty and will not error. How to Open a Question about the Author.

This way to translate already already in the program specifically for those who want to translate.

Turanic

New Member
Sep 4, 2019
14
39
Arkadaşlar merhaba, kendimce rpgm oyunlarını çevirmeye başladım. Çevirileri yaparken Translate programından yardım aldım. Oyunlar gayet anlaşılıyor, kendim ve arkadaşlarım oyunları bitirdik. Sizlerle de paylaşmak istedik. Oyun listeleri aşağıdadır. İçlerinde kurulum talimatları vardır. İyi oyunlar dilerim.

Hello friends, I started to rpgm games myself. I got help from the Translate program. The games are well understood, myself and my friends have finished the games. We wanted to share with you. The game lists are below. They have installation instructions. I wish you good games.

1. Anna Exciting Affection [v1.6] (RPGM)

2.Captured by Dark Elves: Arachna’s Return (RPGM)

3.Claire's Quest (RPGM)

4.Harsville (RPGM)

5.Manila Shaw: Blackmail's Obsession [v0.17] (RPGM)

6.Corrupting Jennifer [v0.8 Full] (RPGM)

İyi oyunlar dilerim. İnşallah beğenirsiniz. :)

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Arkadaşlar merhaba, kendimce rpgm oyunlarını çevirmeye başladım. Çevirileri yaparken Translate programından yardım aldım. Oyunlar gayet anlaşılıyor, kendim ve arkadaşlarım oyunları bitirdik. Sizlerle de paylaşmak istedik. Oyun listeleri aşağıdadır. İçlerinde kurulum talimatları vardır. İyi oyunlar dilerim.

Hello friends, I started to rpgm games myself. I got help from the Translate program. The games are well understood, myself and my friends have finished the games. We wanted to share with you. The game lists are below. They have installation instructions. I wish you good games.

3.Claire's Quest (RPGM)

4.Harsville (RPGM)

oyunları indirmeye başladım teşekkürler

berkxy

Newbie
Dec 4, 2018
17
5

3.Claire's Quest (RPGM)

4.Harsville (RPGM)

translate benim gibi hiç ingilizce bilmeyenlere yardımcı olacaktır çeviriyi bende denemiştim ama pek başarılı olamadım.

oyun dosylarını nasıl ve hangi programlarla açıyorsunuz?
dili translate nerden ediyorsunuz?
bazı çevrilmemesi gereken yerler var o kısımları nasıl ayarlıyorsunuz?

Abokaba

New Member
May 27, 2017
9
2

3.Claire's Quest (RPGM)

4.Harsville (RPGM)

Öncelikle çeviriler için teşekkürler. Manila Shaw oyununu türkçe olarak oynarken oyunda saat ilerlemesi olmuyor bu da görevlerin oynanabilmesine engel oluyor. Ayrıca quest journal da görevler boş görünüyor. Oyunda ilerleme olmuyor. Düzeltebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

First of all, thanks for the translations. When playing Manila Shaw in Turkish, there is no clock progression, which prevents the quests from being played. In addition, quest journal appears empty tasks. No progress in the game. I'd appreciate it if you could fix it. Thanks.

• Like
Reactions: Deniz Çınar
5.00 star(s) 3 Votes