None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Bundan bahsediyor isen ben sana özelden bir mesaj atmıştım. (başkasına atacak iken) :) Sonra 'da seni mesaj grubundan çıkardım ve başkasını ekledim. Conversation = Sohbet Konu - Topic, Subject
Özelden birini çıkarınca bildirim geldiğini bilmiyordum. Açtığınız konudan banladınız sandım, pardon.

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,047
Özelden birini çıkarınca bildirim geldiğini bilmiyordum. Açtığınız konudan banladınız sandım, pardon.
Sorun değil. Reklam yapmam'dan rahatsız isen silebilirim. Bir Türk ekibi olarak Türk arkadaşlarımızın konularında oyunumuzu paylaştık bunu reklam olarak algılamanız biraz saçma geldi açıkcası.

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Sorun değil. Reklam yapmam'dan rahatsız isen silebilirim. Bir Türk ekibi olarak Türk arkadaşlarımızın konularında oyunumuzu paylaştık bunu reklam olarak algılamanız biraz saçma geldi açıkcası.
Reklam yapmanız sıkıntı değil, hatta bende konuya ekleyebilirim oyununuzu.
Benim kastettiğim şey (yanlış anlamam dolayısıyla) kendi "Türk" konunuzdan beni engelleyip benim konuma yazmanızdı. Yani sıkıntı yok, oyunu takip edeceğim. Çıktığı zaman konuya ekleyebilirim.

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
aynı konu başlığı altında sayfa 7 de böle bir konu mesajjı atılmış bu doğrumu

Arkadaşlar merhaba bende aranızda yeniyim ve Thirsty For My Guest adlı oyunun çevirisini biraz ben biraz google çeviriden yardım alarak yaptım.Oyunun hikayesini beğendim ilerleyen zamanlarda bu oyunun değerleneceğini umuyorum.
Öncelikle Çeviri olmamış olabilir bu benim yaptığım ilk çeviri hatalar vardır elbette o yüzden kusuruma bakmayın :)

OYUN:

ÇEVİRİ:

Arkadaşlar bu arada hali hazrıda bir çeviri grubu varmı bilmiyorum ama eğer varsa
1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Bu oyunların çevirisini yapsa fena olmaz bu oyunlar tek kişinin yapacağı zor çeviriler çok fazla diyalog var.

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
aynı konu başlığı altında sayfa 7 de böle bir konu mesajjı atılmış bu doğrumu

Arkadaşlar merhaba bende aranızda yeniyim ve Thirsty For My Guest adlı oyunun çevirisini biraz ben biraz google çeviriden yardım alarak yaptım.Oyunun hikayesini beğendim ilerleyen zamanlarda bu oyunun değerleneceğini umuyorum.
Öncelikle Çeviri olmamış olabilir bu benim yaptığım ilk çeviri hatalar vardır elbette o yüzden kusuruma bakmayın :)

OYUN:

ÇEVİRİ:

Arkadaşlar bu arada hali hazrıda bir çeviri grubu varmı bilmiyorum ama eğer varsa
1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Bu oyunların çevirisini yapsa fena olmaz bu oyunlar tek kişinin yapacağı zor çeviriler çok fazla diyalog var.
Sanırım ben eklerken hatalı link yönlendirmesi yapmış olabilirim, doğrudur.

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
ilgine teşekürler

burda konular türkçe gurubunda fazla dağılmış artık kimse çeviri yapmadığından bu türkısh sayfası 3.ncü sayfa olmuş

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Çeviriden değil de bu kategoride çok fazla ileti atılıyor, burada da sohbet dönmediği için konu diğer sayfalara düşüyor. Ayrıca bu tarz Türkiye'de az bilinen bir forumda bu kadar Türk olması ve bu kadar çeviri olması bence gayet ideal. Ama hepimiz daha iyisini daha fazlasını isteriz, o da zamanla olacak bir şey.

casper3428

Newbie
Aug 13, 2018
48
7
haklısın ben bir kaç kişiye burda sormuştum gerçi cevap yazan çıkmadı devlet sırrı sanki oyunlar hangi sırayla çevrilmeye başlıyor neler yapılması yada hangi program gerekli veya hangi dosyalar açılacak en azından katkı sağlamak amaçlı bende yardımcı olmak isterim cevirme işine hiç cevap alamadım

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
haklısın ben bir kaç kişiye burda sormuştum gerçi cevap yazan çıkmadı devlet sırrı sanki oyunlar hangi sırayla çevrilmeye başlıyor neler yapılması yada hangi program gerekli veya hangi dosyalar açılacak en azından katkı sağlamak amaçlı bende yardımcı olmak isterim cevirme işine hiç cevap alamadım
Kişisel olarak sadece renpy oyunlarını çevirmesini biliyorum. Bunun için de forumda rehber vardı, unren.

RPY dosyalarını çıkartıp not defteri, notepad++, atom gibi programlarda düzenliyorsun.

• Like
Reactions: Portakalimsi

BermudArma

New Member
Feb 5, 2019
13
2
NOT: Konuya cevap verirken ingilizce çevirisini ekleyin.
NOTE: Add the English translation when replying to the topic.

Merhaba, bu başlık altında ulaşmanın kolay olması için Türkçe dil çevirisi olan oyunları ve linklerini paylaşacağım. Eksiklerim varsa yorumlara yazarsanız sevinirim.
--
Hello, I'm going to share games and links in Turkish language translation to make it easy to reach under this title. I would appreciate if you have comments on the comments.
You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Hoca bu oyunların Türkçe çevirileri sadece pc için mi? Android'e çeviri yapamaz mısınız? Milfy City android ceviri ekleyebilir misiniz?

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
Hoca bu oyunların Türkçe çevirileri sadece pc için mi? Android'e çeviri yapamaz mısınız? Milfy City android ceviri ekleyebilir misiniz?
Konudaki bir oyunu çevirdim sadece, onun da android versiyonunu yapmadım. Aradaki farkları bilmiyorum, muhtemelen diğer yapan arkadaşlar da bilmiyordur.

SAPLAYICI

Newbie
Jul 15, 2018
39
28
genel olarak hangi oyunları önerirsiniz? popüler olan çoğu oyunu oynadım. daha çok milf city, big brother tarzı oyunlar olursa iyi olur. rpgm mümkünse olmasın çünkü onları çok sıkıcı buluyorum. görevlerle boğmayan, hikayesi güzel olan oyunlar seviyorum daha çok. türkçe olup olmaması önemli değil.

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
genel olarak hangi oyunları önerirsiniz? popüler olan çoğu oyunu oynadım. daha çok milf city, big brother tarzı oyunlar olursa iyi olur. rpgm mümkünse olmasın çünkü onları çok sıkıcı buluyorum. görevlerle boğmayan, hikayesi güzel olan oyunlar seviyorum daha çok. türkçe olup olmaması önemli değil.
renpy --
my sweet neighboors
milfy city
f.i.l.f
dating my daughter
fashion business

interaktif ---
insexity
room to rent
summertime saga

zone619

Newbie
Oct 5, 2018
38
14

Beyler türklerin yaptığı bir oyun türkçe seslendirmeler , türkçe metin, türkçe destek ekibi , kolay içerik adamlara yardım için 1 yorum atın , adamlar istedikleri yerlere gelsinler. Burda hepiniz türkçe yama çıksın diye beklerken bu tür oyunlara destek olursak istediğimiz sevdiğimiz kendi fikirlerimizin olduğu oyunları daha çok görürürüz . 5 sn ayırında oyun daha çıkmadan trendlere sokalım beyler . Yabancılar bizden çok yorum atmış

madman_james

New Member
Mar 10, 2019
6
1
Bu türde herhangi bir türkçe mobil oyun var mı acaba? Android için? Bu oyunların çoğunun mobili de var ama, hep ingilizce?

Are there any Turkish mobile games of this type? For Android? Most of these games have mobile but always in English?

• Like
Reactions: Servet545454
5.00 star(s) 3 Votes