None Games that support Turkish

5.00 star(s) 3 Votes

JoeHoLMeS

Newbie
Oct 11, 2017
15
64
Deprewed Awakening çevirisine kaldığım yerden devam ettiğimi söylemiştim.. Şu ana kadar %40'luk kısmı çevrildi. Oynayıp denemek isteyenler için paylaşıyorum...Çeviri ilerledikçe linki tekrar güncelleyip gruptan haber vericem güncellendi diye.

NOT: Çeviride bazı eksiklikler yada hatalar olabilir. Tam test etmedim, olan haliyle paylaşıyorum. Gözünüze takılan hatalar falan olunca bana söylersiniz düzeltirim.

I've told the Deprewed Awakening translation where I left off. So far 40% have been translated. I share it for those who want to try and try ... As the translation progressed the link was updated again and the group was updated to tell me.
NOTE: There may be some shortcomings or errors in translation. I haven't tested it, I share it. When you have any mistakes in your eyes, you tell me.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Deprewed Awakening çevirisine kaldığım yerden devam ettiğimi söylemiştim.. Şu ana kadar %30'luk kısmı çevrildi. Oynayıp denemek isteyenler için paylaşıyorum...Çeviri ilerledikçe linki tekrar güncelleyip gruptan haber vericem güncellendi diye.

NOT: Çeviride bazı eksiklikler yada hatalar olabilir. Tam test etmedim, olan haliyle paylaşıyorum. Gözünüze takılan hatalar falan olunca bana söylersiniz düzeltirim.

I've told the Deprewed Awakening translation where I left off. So far 30% have been translated. I share it for those who want to try and try ... As the translation progressed the link was updated again and the group was updated to tell me.
NOTE: There may be some shortcomings or errors in translation. I haven't tested it, I share it. When you have any mistakes in your eyes, you tell me.
Çok beğendiğim bir oyundu rardan çıkanları game klasörüne atmanız yeterli türkçe oynamak için çeviri için çok teşekkürler kardeşim :D

Portakalimsi

Newbie
Dec 18, 2018
15
10
Deprewed Awakening çevirisine kaldığım yerden devam ettiğimi söylemiştim.. Şu ana kadar %30'luk kısmı çevrildi. Oynayıp denemek isteyenler için paylaşıyorum...Çeviri ilerledikçe linki tekrar güncelleyip gruptan haber vericem güncellendi diye.

I've told the Deprewed Awakening translation where I left off. So far 30% have been translated. I share it for those who want to try and try ... As the translation progressed the link was updated again and the group was updated to tell me.
Çok güzel bir çalışma olmuş, ellerinize sağlık. Umarım yakın bir zamanda güncelleme gelir :)

• Like
Reactions: JoeHoLMeS

Mr.Legend

New Member
Dec 3, 2018
13
8
Beyler personal trainer güncellenmiş ama dil hala bir önceki sürüm sanırım kontrol edebilirmisiniz

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Şuan için en büyük destekçimiz olan @JoeHoLMeS ve @Deniz Çınar'a büyük teşekkürlerimi iletiyorum. Burada ben aktif olmadığımda bile discord'dan insanlara yardımcı olup fikir alışverişinde bulunarak çevirilecek oyunların planlarını yapıyorlar. Bu yüzden başta onlar olmak üzere hepinize teşekkürlerimi iletiyorum.

İndirdiğiniz bazı oyunlar sıkıntılı olabilir. Örnek olarak çeviri bir oyunun 0.1 versiyonunda yapıldıysa ve oyun 0.2'ye güncellendiyse, çevirmen oyunu çevirmeyi bırakmış olabilir bu yüzden oyunların bi kısmı Türkçe bi kısmı İngilizce olabilir. Lütfen çevirmene bildirmeyi unutmayın.

-------------------------------
Thank you for your good wishes. For now, I would like to thank our biggest supporter @JoeHoLMeS and @Deniz Çınar. Here, when I am not active, they are able to help people from bile discord to exchange ideas and make plans for games. So thanks to all of you who are going to be the passersby.

Some games you download may be distressed. For example, if the translation was done in the 0.1 version of a game and the game was updated to 0.2, the translator might have stopped translating the game, so some part of the games may be in English. Please remember to inform the translator.

Mr.Legend

New Member
Dec 3, 2018
13
8
İyi dilekleriniz için teşekkürler. Şuan için en büyük destekçimiz olan @JoeHoLMeS ve @Deniz Çınar'a büyük teşekkürlerimi iletiyorum. Burada ben aktif olmadığımda bile discord'dan insanlara yardımcı olup fikir alışverişinde bulunarak çevirilecek oyunların planlarını yapıyorlar. Bu yüzden başta onlar olmak üzere hepinize teşekkürlerimi iletiyorum.

İndirdiğiniz bazı oyunlar sıkıntılı olabilir. Örnek olarak çeviri bir oyunun 0.1 versiyonunda yapıldıysa ve oyun 0.2'ye güncellendiyse, çevirmen oyunu çevirmeyi bırakmış olabilir bu yüzden oyunların bi kısmı Türkçe bi kısmı İngilizce olabilir. Lütfen çevirmene bildirmeyi unutmayın.

Thank you for your good wishes. For now, I would like to thank our biggest supporter @JoeHoLMeS and @Deniz Çınar. Here, when I am not active, they are able to help people from bile discord to exchange ideas and make plans for games. So thanks to all of you who are going to be the passersby.

Some games you download may be distressed. For example, if the translation was done in the 0.1 version of a game and the game was updated to 0.2, the translator might have stopped translating the game, so some part of the games may be in English. Please remember to inform the translator.
Emeği olan herkesin eline sağlık

• Like
Reactions: jxniqht

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67

her zaman destekçinizim :)

• Like
Reactions: jxniqht

AlprTR

New Member
Jul 15, 2018
5
7
231427_231354_TFMG.jpg

Arkadaşlar merhaba bende aranızda yeniyim ve Thirsty For My Guest adlı oyunun çevirisini biraz ben biraz google çeviriden yardım alarak yaptım.Oyunun hikayesini beğendim ilerleyen zamanlarda bu oyunun değerleneceğini umuyorum.
Öncelikle Çeviri olmamış olabilir bu benim yaptığım ilk çeviri hatalar vardır elbette o yüzden kusuruma bakmayın :)

OYUN:

ÇEVİRİ:

Arkadaşlar bu arada hali hazrıda bir çeviri grubu varmı bilmiyorum ama eğer varsa
1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Bu oyunların çevirisini yapsa fena olmaz bu oyunlar tek kişinin yapacağı zor çeviriler çok fazla diyalog var.

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
View attachment 224799

Arkadaşlar merhaba bende aranızda yeniyim ve Thirsty For My Guest adlı oyunun çevirisini biraz ben biraz google çeviriden yardım alarak yaptım.Oyunun hikayesini beğendim ilerleyen zamanlarda bu oyunun değerleneceğini umuyorum.
Öncelikle Çeviri olmamış olabilir bu benim yaptığım ilk çeviri hatalar vardır elbette o yüzden kusuruma bakmayın :)

OYUN:

ÇEVİRİ:

Arkadaşlar bu arada hali hazrıda bir çeviri grubu varmı bilmiyorum ama eğer varsa
1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Bu oyunların çevirisini yapsa fena olmaz bu oyunlar tek kişinin yapacağı zor çeviriler çok fazla diyalog var.
emeğine sağlık kardeşim sümmertime saganın çevirisini @ByGuvnor yapıyor ama diğerini bilmiyorum :)

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
View attachment 224799

OYUN:

ÇEVİRİ:

1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Summer Time Saga oyunun Türkçe Çeviri dosyaları oluşturuldu ve çeviriye başlandı. Buradan duyurmuş olayım. Şu an 2 kişi çeviriyoruz eğer yardımcı olmak istersen iletişime geçebilirsin dostum.

Inappropriate

Newbie
Aug 2, 2018
94
119
View attachment 224799

OYUN:

ÇEVİRİ:

1.Summertime Saga
2.İnnocent Witches
Emeğin için teşekkürler, oyunu konuya ekledim.
Summertime saga çeviri ekibine katılabilirsin. Türk'ler arasında da bu oyun popüler, ben de kendi facebook grubumda oyun Türkçe değil diye oynayamayan çok insan biliyorum. Çeviriyi bitirince paylaşırım, diğer oyunlardan kat kat daha fazla etkileşim alırsınız.

--

Thanks for your labor, I've added the game to the topic.

You can join the summertime saga translation team. Among the Turks, this game is popular, I also play in my own facebook group, not very much people who can not play. When I'm done with the translation, I'm looking for more times than any other game.

Sakalay

New Member
Jan 31, 2018
13
21
Aile Hayatı: Spectre1viper Mod version 26
Bu Aile Yaşamı için bir mod. Bu oyun için orijinal hile menüsünü içerir ve kendi başına biraz ekler.

Özellikler
  • Bir yolu tamamlamak veya seçmek oyunu bitirmez veya diğer yolları devre dışı bırakmaz - tüm kızların yolları aynı oyunda tamamlanabilir
  • Hile menüsünü yoğun bir şekilde düzenledi ve geliştirdi (Orijinal hile menüsünü oluşturmadım, geliştirdim ve ekledim)
  • Hile menüsüne bir komut enjektörü eklendi
  • Bir çok ek değişken eklendi ve Gina'yı hile menüsüne ekledi.
  • Çok sayıda küçük hata düzeltmeleri
  • Birkaç mantık düzeltmesi ve olası oyun kırma hata düzeltmeleri
  • Daha az eziyet - olaylar arasında daha az bekleme süresi, aynı günde birden fazla olay tetiklenebilir
  • Daha hızlı ilişki ilerlemesi
  • Oyundaki başarısızlık yollarının% 50'si kaldırıldı, başarısızlığın çok fazla yolu vardı - önceki birçok seçenek artık başarısızlıkla sonuçlanmıyor
  • Önerilen seçeneklerde genellikle yanlarında (*) bulunur.
  • Öğütmeyi azaltmak ve oyunu geliştirmek için çeşitli küçük hileler
  • Birkaç adım daha dahil edildi (benim tarafımdan değil ve çoğu tamamlanmadı)
  • Angelica (Dadı), Foxy, Gina, Laura için bir sürü yüksek kaliteli resim eklendi. Görüntüleri otomatik olarak dönecek şekilde kodladım, böylece her seferinde aynı fotoğrafı görmüyorsunuz. Bu, daha fazla çeşitlilik ve daha az sıkıntı sağlar.
  • Oyuna birçok yeni içerik ve video klip eklendi. Ayrıntılar için Değişiklik Günlüğüne bakın.

Kısaca game qsp yi google ile çevirdim 6000 satır yorucuydu lakin oyun türkçeleşmedi tam olarak özellikle eventler daha sonra
addition kurcaladım 10000 satırlık çeviri vardı. oyun event yönünden geniş bende ara verdim. Oynayarak addition yavasça çevirmeyi düşünüyorum. google çeviri yorucu 2günde kalkamadım game kloseründen addition kısa sürede söz vermiyorum.
game qsp çoğu şeyi çeviriyor sağlıcakla kalın.

In short, the game qsp with google swap 6000 lines were exhausting the game, but the game was not exactly Turkic

There were 10000 lines of translation. I took a break in the game event. I'm thinking of turning it slowly in addition to playing. google translation grueling in 2 days did not get the game kloserından as soon as I do not promise.

The game qsp translates to most things.

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
Deprewed Awakening çevirisine kaldığım yerden devam ettiğimi söylemiştim.. Şu ana kadar %40'luk kısmı çevrildi. Oynayıp denemek isteyenler için paylaşıyorum...Çeviri ilerledikçe linki tekrar güncelleyip gruptan haber vericem güncellendi diye.

I've told the Deprewed Awakening translation where I left off. So far 40% have been translated. I share it for those who want to try and try ... As the translation progressed the link was updated again and the group was updated to tell me.
kardeşim son gelişmeler nasıl? ilerleme var mı?

5.00 star(s) 3 Votes