Mod Ren'Py Single Again + Lilith's Longing [Clever name games] - Slovak translation

Restor104

Newbie
Nov 16, 2017
74
461
V podstate tak ako si to popísal, ak generuješ nové súbory zmena syntaxu je nepodstatná
 

123kubik

New Member
May 22, 2021
5
0
[/QUOTE]
123kubik ale nezabudni si zahrať aj hru Lilith's Longing [v1.0], jej slovenský preklad nájdeš tu: .
A ak chceš, môžeš si zahrať aj Melody, preklad a link na hru nájdeš na tejto adrese: Melody. Ale ako som už písal, ten preklad nie je dokončený.
Lilith's Longing [v1.0] som si zahral hned v pribehu ako tam bolo doporucene takze pohoda... tak idem na Melody aj ked som to hral ale len po anglicky tak to pre mna nebolo velmi zaujimave kedze neviem po anglicky:D .... Dik moc za to čo robiš ... A nevieš da sa tu na f95 poslat aj sukromna sprava lebo som to nejak nenasiel :D
 

Iluvatar_SVK

Member
Jun 14, 2019
113
300
A nevieš da sa tu na f95 poslat aj sukromna sprava lebo som to nejak nenasiel :D
Súkromná správa? Klikni na meno človeka, ktorému chceš poslať správu a keď sa ti otvorí malé okienko, zadaj Start conversation.
 
Last edited:

Iluvatar_SVK

Member
Jun 14, 2019
113
300
Autor hry vyrobil krátku vianočnú hru s názvom : Fractured Fairy Tales
Stiahnuť si ju môžete na tejto adrese:

Šťastné a veselé prajem... ;)
 
  • Yay, new update!
Reactions: 123kubik

Iluvatar_SVK

Member
Jun 14, 2019
113
300
Preklad je aktualizovaný na verziu 1.19!!!

K prekladu som pripojil (do zvlášť zložky) anglický a aj slovenský návod na hru (nie inštaláciu), čo sa stane pri jednotlivých voľbách v hre.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: 123kubik

Iluvatar_SVK

Member
Jun 14, 2019
113
300
Preklad je aktualizovaný na verziu 1.21.
Boli pridané aj prvé dva diely komiksu Stanica Bazilišok s hlavnou protagonistkou Honor Harringtonovou.