[ILLUSION] AI Girl, Honey Select 2, Studio Neo - Scene Sharing Thread

5.00 star(s) 1 Vote

Bear_grizzly

Newbie
Oct 22, 2022
23
9
Cześć!
Kiedyś zrobiłem coś takiego. Używając „ podstawowej planszy kształtu Image Board ”. Pozwól, że przygotuję dla Ciebie krótki samouczek, tymczasem powiedz mi, czy to jest efekt, którego chcesz. Spójrz na oś czasu do 3:57 w poniższym filmie:




Aby przeprowadzić eksperyment z ruchem, będziesz potrzebować elementu Image board, czyli wybranego obrazu, który musi znajdować się obowiązkowo w folderze User/BG oraz VNGE.

Najpierw utwórz tablicę obrazów:
View attachment 3904897

Następnie w polu tekstowym wybierz obraz w folderze BG. Jak widać, nie można przeglądać innych folderów niż BG. Wybierzmy dowolny obraz. i ustawmy suwak Horizontal na skrajnie lewy. Możesz ustawić go na środku, jeśli chcesz.

View attachment 3904900

1.- Następnie otwórz VNGE
2.- i przejdź do menedżera klipów,
3.- wybierz utwórz nowy,
4.- podaj nazwę jaką chcesz
5.- i na koniec kliknij na „modyfikuj”

View attachment 3904908

W interfejsie klipu wybierz pozycję obrazu za pomocą poziomej zakładki animacji. Zauważysz, że skrajna lewa i prawa pozycja suwaka jest taka sama, jak pozycja zerowa. W tym przypadku chcemy, aby animacja przechodziła od lewej do prawej, więc wybiorę wartość -1,0, zarejestruję klatkę kluczową, a następnie wybiorę przedział czasu. Aby utworzyć pętlę, ustawię końcową pozycję na zero, a na koniec dostosuję cały czas klipu, aby uzyskać płynną pętlę wideo.

View attachment 3904917

A oto plik sceny, który możesz zobaczyć:


You don't have permission to view the spoiler content. Log in or register now.

Mam nadzieję, że te informacje będą Ci pomocne.
[/CYTAT]
wow, dziękuję bardzo dobry człowieku :)
 
5.00 star(s) 1 Vote