None Turkish Translator

sp00ky

Newbie
Nov 14, 2017
28
6
Arkadaşlar 2 veya 3 güne çıkacak demiştim ama 1 gün sonra sizinle tekrar buradayım.

Personal Trainer Çevirisi tamamlandı. Özenli bir çalışmayla hikayenin birazını değil, tamamını anlayacağınızdan eminim.Umarım oyunu beğenirsiniz. Oyunun çok çok nadir yerlerinde kendi yorumumu kattım, anlarsınız bunu büyük ihtimalle ve umarım seversiniz de. Her neyse, iyi oyunlar.

DTGZ sayfanı güncelleyebilir misin hem Sister,Sister,Sister için hem de Personal Trainer için. Teşekkürler.

NOT: EĞER OYUNDA BAZI SAHNELER GÖRÜNTÜLENEMEZSE HATANIN OLDUĞU FOTOĞRAFLARI ATIN. BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEDE BU HATALARI GİDERECEM.

I told friends it would be two or three days, but I'm here with you again the next day.

Personal Trainer Translation completed. I'm sure you'il understand some of the story, but not the whole story. Hope you like the game. I've added my own comment in very rare places, you probably know, and I hope you like it. Anyway, good games.

Can you update your DTGZ page for both Sister, Sister, Sister and Personal Trainer. Thanks.

NOTE: DISPLAY PHOTOS WHEN THE SOME SCENES CAN NOT BE DISPLAYED IN THE GAME. I WILL LET THIS ERRORS IN A NEXT UPDATE.

. View attachment 184823 View attachment 184824 View attachment 184827 View attachment 184825 View attachment 184826
adamsın, nasıl kuruyoruz?

sp00ky

Newbie
Nov 14, 2017
28
6
Beyler kusura bakmayın sorunu düzelttim ve güncelledim.
Yamayı kurmak için sadece Game klasörlerine atmanız yeterlidir.
Maalesef çalışmıyor atınca böyle bi ekran geliyor, bazı dosyaları silip girince de sadece menü türkçe altyazılar falan yine ingilizce:(

skazy

Member
Dec 14, 2017
220
177
beyler bu thread i tamamen okumadım baştan sona. çevirileri bir iki kişi bireysel mi yapıyor yoksa patreon gibi bir platformda bir ekip falan kurup kendi içinde döner bir sermayesi olan bir sisteminiz mi var?

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
beyler bu thread i tamamen okumadım baştan sona. çevirileri bir iki kişi bireysel mi yapıyor yoksa patreon gibi bir platformda bir ekip falan kurup kendi içinde döner bir sermayesi olan bir sisteminiz mi var?
Şu anlık bireysel gidiyor dostum.

Last edited:

skazy

Member
Dec 14, 2017
220
177
Şu anlık bireysel gidiyor dostum.
bence, ki söylemesi yapmasından kolaydır biliyorum, birşeyler yapmayı deneyin. eğer çeviri yapabiliyorsanız ingilizceniz iyi demektir. vaktiniz de varsa bişeyler öğrenip , daz3d unity renpy falan gibi, bir oyun yapıp ingilizce/türkçe sunun. belli olmaz bakarsınız iyi bir harçlığınız çıkar. vaktim olsaydı ben de uğraşmak isterdim böyle birşeyler ile ama yok işte. öğrenci iseniz bence boş vakitlerinizde deneyin derim

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
bence, ki söylemesi yapmasından kolaydır biliyorum, birşeyler yapmayı deneyin. eğer çeviri yapabiliyorsanız ingilizceniz iyi demektir. vaktiniz de varsa bişeyler öğrenip , daz3d unity renpy falan gibi, bir oyun yapıp ingilizce/türkçe sunun. belli olmaz bakarsınız iyi bir harçlığınız çıkar. vaktim olsaydı ben de uğraşmak isterdim böyle birşeyler ile ama yok işte. öğrenci iseniz bence boş vakitlerinizde deneyin derim
Bende öyle düşünmüştüm ama bir kitle yakalamak gerekiyor önce.

skazy

Member
Dec 14, 2017
220
177
başlamadan bilemezsin. bence bu oyun yapanların çoğu buralara geleceklerini düşenemeden başlamıştır. benim zamanında takip ettiğim bir adam vardı patreonda ayda +1000$ kazanıyordu. bu parayı burada bu devirde mühendislik yapman gerekiyor ki kazanabilesin

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
aslında biri patreona mesaj atacak ben türkler için oyun çevirmek istiyorum diye işte oyunların text dosyalarını alıp çevirecek baya iyi olurdu

• Like
Reactions: MrLaxendr

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
başlamadan bilemezsin. bence bu oyun yapanların çoğu buralara geleceklerini düşenemeden başlamıştır. benim zamanında takip ettiğim bir adam vardı patreonda ayda +1000$ kazanıyordu. bu parayı burada bu devirde mühendislik yapman gerekiyor ki kazanabilesin

Biliyorum en çok summertime saga yapımcısı para kazanıyor. Adamın kaç takipçisi var farkettin mi. Paraya para demiyordur kendisi.

aslında biri patreona mesaj atacak ben türkler için oyun çevirmek istiyorum diye işte oyunların text dosyalarını alıp çevirecek baya iyi olurdu
Bu ileride düşünülebilir ama önce kendine bir kitle yakalamalı ve daha sonra da kendini biraz daha geliştirmeliyiz ( Summertime saga ) dosyasını açabilecek kadar hemde. Eğer insanlara bu oyunu tanıtırsak ve sevenleri olursa. O zaman yapılabilir böyle bir şey.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

skazy

Member
Dec 14, 2017
220
177
evet. ama bence, şu anda anladığım kadarıyla zaten çeviriyle uğraşıyorsunuz, en azından yaptığınız çevirileri yüklediğiniz bir yer olsun, patreon gibi. teknik detaylarını bilmiyorum, başkasının oyunlarını türkçeleştirerek para kazanmanıza müsaade eder mi patreon emin değilim, ama en azından kendi oyununuz için bir kitle hazırlamış olursunuz. hem belli olmaz para da kazanabilirsiniz bilmiyorum.
iyi şanslar hepinize

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
evet. ama bence, şu anda anladığım kadarıyla zaten çeviriyle uğraşıyorsunuz, en azından yaptığınız çevirileri yüklediğiniz bir yer olsun, patreon gibi. teknik detaylarını bilmiyorum, başkasının oyunlarını türkçeleştirerek para kazanmanıza müsaade eder mi patreon emin değilim, ama en azından kendi oyununuz için bir kitle hazırlamış olursunuz. hem belli olmaz para da kazanabilirsiniz bilmiyorum.
iyi şanslar hepinize
Aslında biri vardı ismini hatırlamıyorum. Kendisi sadece oyunlar hakkında walktrough çıkarıyordu. Ama dediğin gibi para kazanmıyordu kendisi galiba Qleaf mıydı neydi.

pasabey

Newbie
Apr 11, 2018
26
2
Evet oyunu şimdi indirdim yani eski sürüm olma ihtimali yok çok uğraştım ama düzeltemedim
bende oyunu az önce buradan indirdim ve aynı sorunla karşılaştım. ayrıca zip dosyasının içinde bir açıklama yok. acaba yanlış yere mi attık dosyayı?

MrLaxendr

Newbie
Mar 23, 2018
35
52
bende oyunu az önce buradan indirdim ve aynı sorunla karşılaştım. ayrıca zip dosyasının içinde bir açıklama yok. acaba yanlış yere mi attık dosyayı?
Dostum şimdi mi indirdin yoksa bir saat önce mi indirdin.Yukarıda yazmışım. Bak istersen

Last edited:

SrknBsbg

New Member
Nov 25, 2018
2
0
merhaba arkadaşlar milf city 0.5c türkçe yamasını hangi klasörün içine atmam gerekiyor bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.