None Turkish Translator

Furnox

Member
Dec 29, 2018
143
143
Hey.

My name is Aytu. I'm 19. I can help you about your game's translation. I can translate English to Turkish. Its completely free because so many Turkish player wants Turkish games.

I have so much free time for translation. I already worked some TV Series Websites.

If you interested just contact with me on PM.

(I'm using Discord, Steam, Battle.net)

(Türkçe oyun çeviri isteğiniz olursa söylemeniz yeterli çevirmeye çalışırım Renpy oyunlar üzerinde çalışıyorum genelde)
nerde link

zone619

Newbie
Oct 5, 2018
38
14

Beyler türklerin yaptığı bir oyun türkçe seslendirmeler , türkçe metin, türkçe destek ekibi , kolay içerik adamlara yardım için 1 yorum atın , adamlar istedikleri yerlere gelsinler. Burda hepiniz türkçe yama çıksın diye beklerken bu tür oyunlara destek olursak istediğimiz sevdiğimiz kendi fikirlerimizin olduğu oyunları daha çok görürürüz . 5 sn ayırında oyun daha çıkmadan trendlere sokalım beyler . Yabancılar bizden çok yorum atmış

Alhyprn

New Member
Aug 4, 2018
9
7
Arkadaşlar, kaliteli olupta Türkçe yaması olmayan oyunları bana mesaj atarsanız, istek fazlalığına göre çevireceğim.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

system3264

New Member
Mar 20, 2019
5
2
Milfy City 0.5c Türkçe yama hataları düzeltildi mi? Oyunda Türkçe yama ile ilerleyemediğimiz çok yer var.