None Turkish Translator

seemes

Newbie
Nov 18, 2018
17
0
Arkadaşlar boşverin kavgayı da acting lessons oyununu çevirebilir misiniz çok güzel oyun diyorlar 22 tane sonu varmış 3.4 gb uzun sürecek çeviri ama çok güzel oyun diyorlar

bas

retired
Respected User
Donor
Former Staff
May 6, 2017
3,987
30,351
The reason we allow non-English posts on this thread is to aid translation, not so you guys can have a flame war.
Any further arguments in any language will result in warnings and thread-bans.

• Like
Reactions: Inappropriate

seyfo047

New Member
Sep 19, 2018
4
1
Beyler yorum yaptığınızda altına ingilizcesini yazın.
Gentlemen, when you make a comment, write the English translation.

dllxmatcher

Newbie
Mar 18, 2019
43
22
Renpy, unity oyunlarının çevirisinin nasıl olduğunu biliyorum. Hatta bazen kendim çevirerek oynuyorum fakat, çevirme esnasında spoiler yediğim için çevirisini başkalarının yapmasını tercih ederim. Bu arada eğer bu çeviri olaylarıyla ilgilenen varsa, renpy ve unity oyunlarında çevirmek için dil dosyaları nerededir nasıl açılır anlatabilirim.

• Like
Reactions: Deniz Çınar

Deniz Çınar

Member
Jul 13, 2018
128
67
Renpy, unity oyunlarının çevirisinin nasıl olduğunu biliyorum. Hatta bazen kendim çevirerek oynuyorum fakat, çevirme esnasında spoiler yediğim için çevirisini başkalarının yapmasını tercih ederim. Bu arada eğer bu çeviri olaylarıyla ilgilenen varsa, renpy ve unity oyunlarında çevirmek için dil dosyaları nerededir nasıl açılır anlatabilirim.
Hangi oyunları çevirdin

system3264

New Member
Mar 20, 2019
5
2
Arkadaşlar MilfyCity 0.5B 0.5C için yapılan Türkçe yamada küçük bir hata vardı. AHS'nin yaptığı yamayı düzenledim. Hata giderildi.

Linda ile artık tatile çıkabilirsiniz :)

system3264

New Member
Mar 20, 2019
5
2
Hocam ben rpy dosylarını zaten düzüenliyorum ama bu rpyc dosyalarını açıp düzenleyeme yorum. Bu tür oyunların çevirileri rpy olarak yapılmış hep. Peki bu rpyc dosyalarını nasıl rpy yapıyorlar.

dllxmatcher

Newbie
Mar 18, 2019
43
22
RPYC dosyalarını hiç kuıllanmadım şuana kadar ama rpa diyorsan unu RPA extractor ile çıkarıyorum PYTHON yardımıyla.

dllxmatcher

Newbie
Mar 18, 2019
43
22
Bu arada Man of the house v0.9.2 extra yayınlandı onun türkçe sürümü son versiyon v0.8.8 bilginiz olsun ben kendim çevirdim v0.9.2 yi ama içeriklerini biraz kendime göre uyarladım.

• Like
Reactions: Deniz Çınar