None Turkish Translator

OverLorDD

New Member
Jul 31, 2017
7
0
Arkadaşlar summertime saga oyunun türkçe yamasını hazırlamak için dil dosyalarını açtım eğer gerçekten ilgi varsa oyunun çevireceğim.
Hocam bende isterim, daha önceden yazdığınızı görmemişim arkadaş yazınca fark ettim.
summertime saga türkçe yama yaparsanız sevinirim.

psyche22

New Member
Nov 5, 2018
12
4
Summertime Saga'yı çevirmeye değmez, oyun gerçekten güzel fakat hem çok uzun hem de sinir ediyor insanı. Yeni güncelleme gelince eski kayıt dosyaları çalışmadığı için baştan başlamanız gerekiyor her seferinde.

Prof.Sayko

New Member
May 23, 2019
3
0
Eğer oynamadıysan "My cute roommate" ve " Life with Pleasure" oyunlarını önerebilirim. İkisininde Türkçe yaması mevcut, kendim hazırladım.

English:
"My cute roommate" and "Life with Pleasure". They both have Turkish patches, I made them myself.

Reis kusura bakma ama bir insan ancak bir yamayı bu kadar güzel hazırlayıp daha sonra bok edebilir! Yamanın geri kalanı nerde %25 çeviri gerisi yok.!

ByGuvnor

Newbie
Aug 30, 2018
43
108
Reis kusura bakma ama bir insan ancak bir yamayı bu kadar güzel hazırlayıp daha sonra bok edebilir! Yamanın geri kalanı nerde %25 çeviri gerisi yok.!
Öncelikle sakin olmanı rica edeceğim. Ben yamayı %100 olarak hazırladım ve sundum. Oyun final yaptıktan sonra tekrar yapım sürecine girdi ve yeni sahneler eklendi. Eğer eski sürüm üzerinden oynayıp da %25 Türkçe hatasını alıyorsan yanlış kurmuş olabilirsin. Oyunu ve yamayı kaldırıp yeniden talimatlara göre yüklersen düzelir. Bende bu işleri bıraktığım için yamanın devamın getirmedim ve getirmeyeceğim de. Durumla ilgili @RedWhite ile iletişime geçip düzgün bir üslup ile rica edersen belki yardımcı olabilir. İyi forumlar, iyi oyunlar...

Prof.Sayko

New Member
May 23, 2019
3
0
Öncelikle sakin olmanı rica edeceğim. Ben yamayı %100 olarak hazırladım ve sundum. Oyun final yaptıktan sonra tekrar yapım sürecine girdi ve yeni sahneler eklendi. Eğer eski sürüm üzerinden oynayıp da %25 Türkçe hatasını alıyorsan yanlış kurmuş olabilirsin. Oyunu ve yamayı kaldırıp yeniden talimatlara göre yüklersen düzelir. Bende bu işleri bıraktığım için yamanın devamın getirmedim ve getirmeyeceğim de. Durumla ilgili @RedWhite ile iletişime geçip düzgün bir üslup ile rica edersen belki yardımcı olabilir. İyi forumlar, iyi oyunlar...

Kusuru bakma kardeşim, hikayenin akışına kaptırdım kendimi ve cidden çok sinirlendim çünkü mükemmel bir yama berbat hale gelmişti. Kırdıysam özür dilerim malesef o sinir ile oyunu ve yamayı tamamen sildim tüm save dosyaları gitti yani.. Yinede çok teşekkür ederim nazik tavırların ve anlayışın için.

U

User_1348043

Guest
Guest

Hocam merhaba, sizin çevirmiş olduğunuz yamaya nereden ulaşabilirim aradım ama eski yamayı buldum o da çok hata veriyor.

U

User_1348043

Guest
Guest
Kusuru bakma kardeşim, hikayenin akışına kaptırdım kendimi ve cidden çok sinirlendim çünkü mükemmel bir yama berbat hale gelmişti. Kırdıysam özür dilerim malesef o sinir ile oyunu ve yamayı tamamen sildim tüm save dosyaları gitti yani.. Yinede çok teşekkür ederim nazik tavırların ve anlayışın için.
Yamayı nereden buldunuz hocam paylaşır mısınız