None Turkish Translator

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,049
arkadaşlar Summertime Saga v.0.18.6 türkçe yama yapabilen varsa yaparsa sevinirim google translate de olur bu arada oyun hem android lerde hemde pc lerde oynanabiliyor bunu zaten bilenler vardır bilmeyenler için dedim :)
Summertime Saga çevirisi B2-C1 İngilizce düzeyi arkadaşlarımız tarafından çevrilmektedir.

radeon111

Newbie
Jul 18, 2017
27
11
Will the translation of "dating my daughter" still come?

"dating my daughter" çevirisi hala gelmeyecek mi?

Mehmet Ali

New Member
Jan 21, 2019
2
7
peki hocam bi önceki yamasının türkçe çevirisi var mı? 1.0.2 tamamlanana kadar onunla idare etsek??
Tam hatırlamıyorum ama 9.5.2 sürümü için Türkçe yama vardı sanırım veya 9 kusur bir versiyon için, ama yama ile oyun aynı sürüm olmak zorunda örneğin oyunun son sürümünü indirip eski dil yamasını atarsan oyun açılmaz çünkü yapımcı çoğu sahne ve diyalogları değiştirmiş ekstra sahneler falan eklemiş 89bin satırlık çevirilmesi gereken yazı var ...
Önüm de 4 günlük bir tatil var elimden geldiğince yetiştirmeye çalışacağım.

Last edited:

cagatay42

New Member
Jan 16, 2019
5
1
Tam hatırlamıyorum ama 9.5.2 sürümü için Türkçe yama vardı sanırım veya 9 kusur bir versiyon için, ama yama ile oyun aynı sürüm olmak zorunda örneğin oyunun son sürümünü indirip eski dil yamasını atarsan oyun açılmaz çünkü yapımcı çoğu sahne ve diyalogları değiştirmiş ekstra sahneler falan eklemiş 89bin satırlık çevirilmesi gereken yazı var ...
Önüm de 4 günlük bir tatil var elimden geldiğince yetiştirmeye çalışacağım.
Büyük adamsın kral. Eksik olma

16deli16

New Member
Apr 14, 2019
11
2
merhaba arkadaşlar oyun yapmaya başladım ama bir türlü oyunun için ne video atabileceğim kodu bulamadım daha kodlamada yeniyim ama ne youtube da nede renpy nin sitesinde eger bilen arkadaş var sa bana burdan kod laarını veya izleye bileceğim sitenin adını atarsa sevinririm teşekkürler bu arada baya uzun olcak eger bu kodu bula bilirsem yoksa sadece relim olacak öbür türlü full animasyonlu yapmayi düşünüyorum