None Turkish Translator

RedWhite

Member
Modder
Game Developer
Mar 4, 2018
308
1,049
merhaba arkadaşlar oyun yapmaya başladım ama bir türlü oyunun için ne video atabileceğim kodu bulamadım daha kodlamada yeniyim ama ne youtube da nede renpy nin sitesinde eger bilen arkadaş var sa bana burdan kod laarını veya izleye bileceğim sitenin adını atarsa sevinririm teşekkürler bu arada baya uzun olcak eger bu kodu bula bilirsem yoksa sadece relim olacak öbür türlü full animasyonlu yapmayi düşünüyorum
Kolay gelsin.

16deli16

New Member
Apr 14, 2019
11
2
Kolay gelsin.
yaklaşık word de 10 sayfalık bir seneryom hazır kodlamanın çogunu ögrendim ama işte video eklemeyi ne denediysem yapamadım hata alıyorum her seferinde bu yüzden innsallah kodlama yapan birinden bi dönüş alırım tam kodu olarak videonun

invisibleacc

New Member
Sep 9, 2019
6
5
Arkadaşlar 2 veya 3 güne çıkacak demiştim ama 1 gün sonra sizinle tekrar buradayım.

Personal Trainer Çevirisi tamamlandı. Özenli bir çalışmayla hikayenin birazını değil, tamamını anlayacağınızdan eminim.Umarım oyunu beğenirsiniz. Oyunun çok çok nadir yerlerinde kendi yorumumu kattım, anlarsınız bunu büyük ihtimalle ve umarım seversiniz de. Her neyse, iyi oyunlar.

BU ARADA ÇEVİRİ DEĞERLENDİRMESİNİ YAPMAYI UNUTMAYIN. EĞER BİR HATAMIZ OLURSA BİLELİM.

DTGZ sayfanı güncelleyebilir misin hem Sister,Sister,Sister için hem de Personal Trainer için. Teşekkürler.

NOT: EĞER OYUNDA BAZI SAHNELER GÖRÜNTÜLENEMEZSE HATANIN OLDUĞU FOTOĞRAFLARI ATIN. BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEDE BU HATALARI GİDERECEM.

Kurulum için ZIP dosyası içindekilerini Game klasörüne atmanız yeterlidir.

I told friends it would be two or three days, but I'm here with you again the next day.

Personal Trainer Translation completed. I'm sure you'il understand some of the story, but not the whole story. Hope you like the game. I've added my own comment in very rare places, you probably know, and I hope you like it. Anyway, good games.

DO NOT FORGET TO EVALUATE THE INTERPRETATION. IF YOU HAVE A FAILURE, WE SHOULD BE KNOWLEDGE.

Can you update your DTGZ page for both Sister, Sister, Sister and Personal Trainer. Thanks.

NOTE: DISPLAY PHOTOS WHEN THE SOME SCENES CAN NOT BE DISPLAYED IN THE GAME. I WILL LET THIS ERRORS IN A NEXT UPDATE.

. View attachment 184823 View attachment 184824 View attachment 184827 View attachment 184825 View attachment 184826
hocam hata veriyor kafe de ve spor salonunda işe alındıktan sonra fixli hali var mı bu dosyanın

kralkafeci

New Member
Aug 28, 2017
12
5
yaklaşık word de 10 sayfalık bir seneryom hazır kodlamanın çogunu ögrendim ama işte video eklemeyi ne denediysem yapamadım hata alıyorum her seferinde bu yüzden innsallah kodlama yapan birinden bi dönüş alırım tam kodu olarak videonun
Şimdiden çok fazla yardımcı olamadığım için kusuruma bakma kardeşim ama küçük bir araştırmadan sonra senin için yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir döküman buldum internette.
NOT: Eğer Renpy oyun motoru ile yapıyorsan ve biraz olsun ingilizcen varsa bu dökümana bir göz atmanı tavsiye ederim.

Adress:

I'm sorry I can't help you much already, bro, but after a little research, I found a document on the internet that I thought could help you.
NOTE: If you are doing with the Renpy game engine, and if you have some English, I recommend you to take a look at this document.

Başarılar dilerim. Good Luck.

Last edited:

16deli16

New Member
Apr 14, 2019
11
2
1- Şimdiden çok fazla yardımcı olamadığım için kusuruma bakma kardeşim ama küçük bir araştırmadan sonra senin için yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir döküman buldum internette.
NOT: Eğer Renpy oyun motoru ile yapıyorsan ve biraz olsun ingilizcen varsa bu dökümana bir göz atmanı tavsiye ederim.

Adress:

I'm sorry I can't help you much already, bro, but after a little research, I found a document on the internet that I thought could help you.
NOTE: If you are doing with the Renpy game engine, and if you have some English, I recommend you to take a look at this document.

2- Eğer ki birlikte çalışmak istersen yada yardımcı olabileceğim herhangi bir konu olursa diye buraya discord adresimi bırakıyorum.
If you want to work together or if there is anything I can help with, I leave my discord address here.

Discord:

Başarılar dilerim. Good Luck.
teşekkür ederim

AquEly

Newbie
Mar 26, 2018
26
6
Kardesim bence tekrar goz at demek ki ogrenemedigin yada yanlis yaptigin bisi var.
Sanal alemde birinden yardim beklersen o isin asla tamamlanmaz.
Aslinda zor bisi yok ama yardim edemem, kod isine madem girdin bunu kendin basarman gerekdigini de bilmen lazim.
Kolay gelsin ve basarilar.

16deli16

New Member
Apr 14, 2019
11
2
Kardesim bence tekrar goz at demek ki ogrenemedigin yada yanlis yaptigin bisi var.
Sanal alemde birinden yardim beklersen o isin asla tamamlanmaz.
Aslinda zor bisi yok ama yardim edemem, kod isine madem girdin bunu kendin basarman gerekdigini de bilmen lazim.
Kolay gelsin ve basarilar.
teşekkürler ve aslında baya kavradım suan dazda karakterlerimimi ve mekanlarımı tasarlıyprum bittiğinde rendırlamak ve anımasyonları yapmak kalacak esas zorluk orada suan elimdeki pc ile biraz uzaun surecek

• Like
Reactions: kralkafeci

Haskopar

Newbie
May 28, 2018
45
8
Man of the house 1.0.2'yi çevirecek arkadaşlara şimdiden kolay gelsin ve teşekkürler. Tek istediğim çevirinin kaliteli ve doğru olması umarım öylede olur.

• Like
Reactions: 41pasa63

41pasa63

New Member
Aug 1, 2019
1
0
Tam hatırlamıyorum ama 9.5.2 sürümü için Türkçe yama vardı sanırım veya 9 kusur bir versiyon için, ama yama ile oyun aynı sürüm olmak zorunda örneğin oyunun son sürümünü indirip eski dil yamasını atarsan oyun açılmaz çünkü yapımcı çoğu sahne ve diyalogları değiştirmiş ekstra sahneler falan eklemiş 89bin satırlık çevirilmesi gereken yazı var ...
Önüm de 4 günlük bir tatil var elimden geldiğince yetiştirmeye çalışacağım.
hocam ne durumda yama

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
badbobbysa çevirisini tamamlıyorum ve tekrar tekrar hata veriyor şu an hadi dedim tekrar yapayım ama uyuşmazlık hatası veriyor ki %20 sinde çok dikkatli şekilde geldim ingilizcen iyi ama ben çeviriyi yapamadım bir türlü ! " " doğru şekilde yaptığım halde olmuyor !

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
Dosyayı istersen gönder hataya bakıyım.
şu an %98 çeviri yaptım iki hatada bulundum dostum Evelyn hırsızlık yaptığında yakaladığımızda Jenny sahnesine dönüyor orayı önceden başka seve ile geçtiğimizde, liza nın telefonunu buluyoruz ama ilk telefon sahnesine dönüyor bunu da önceden aldığım save ile geçtim 1 ler saniye oynuyor ama can sıkıcı yanı bunlar tabi gerisi sorunsuz bakmak yada oynamak isteyene link: