None Turkish Translator

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
Google çeviri artık eskisi gibi degil ingilizce yazılan cümle eger %100 dogru yazılmışsa sana %95 dogru çeviriyi verir. Hata payı az da olsa var. Böyle oyunları sizden çevirmeniz beklenmiyor zaten bok gibi çeviride olsa cümleyi anlamak yetiyor. Tabi ben ingilizce oynuyorum daha çok katkısı oluyor fakat bu dedigim oyun için arıyorum sadece biraz sıkıldım ingilizce oynamaktan. Yanlış bir yorum yaptıysam üzgünüm emeğinize sağlık.
emim İngilizce'sinin oynuyorsun dur. şuan emim ki pcde bütün oyunları türkçe haleri mevcuttur. ingilizce iyise bur translator ne iş var. dün kadar türkçe translate yok diye ağliyordunuz. neyse konu saptirdim. size zorlana indiren diyen yok. eğer konuma yada özel kötü yorum ve özelime küfür edicekseniz indirmeyin. indiryorsaniz yorum yapmayın sizde hiç bir şey beklemiyorum. eğer idaliyim çevir konusunda diyorsanız siz yapin bende indirip oyunucam söz veriyorum

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
Yanlış anlamışsın beni diyecek bir şeyim yok
neresi yanliş söylermisin translate kolay saniyorsunuz deilmi bende yapinda göreyim diyorum. açikca söylüyorum oyunlar 1 seç translate çevir helal olsun diycem sana ama tek bir hata yada sorun olmucak ve herşey türkçe olucak

eren_626

New Member
Jan 29, 2019
3
1
Arkadaşlar Man Of The House ÇEvirisine Başladım Ancak Çok Cümle Oldugundan Tek Yapamıyorum Yardım Edecek Varmı

bloombee

Newbie
Sep 16, 2017
70
143
Eğer çeviri konusunda sıkıntı çeken arkadaşlar olursa, bana da ulaşabilirler. Grup halinde çalışanlarınız varsa seve seve yardımcı olurum.