None Turkish Translator

trexell

Newbie
Dec 6, 2019
16
5
şu an %98 çeviri yaptım iki hatada bulundum dostum Evelyn hırsızlık yaptığında yakaladığımızda Jenny sahnesine dönüyor orayı önceden başka seve ile geçtiğimizde, liza nın telefonunu buluyoruz ama ilk telefon sahnesine dönüyor bunu da önceden aldığım save ile geçtim 1 ler saniye oynuyor ama can sıkıcı yanı bunlar tabi gerisi sorunsuz bakmak yada oynamak isteyene link:
Dosyayı nereye atacağız ?

morfeux

New Member
Dec 29, 2019
1
0
iyi forumlar herkese bir sorum var oyunu rardan çıkardıktan sonra game dosyayı karşıma çıkıyor. oyunu nasıl kurmam gerekiyor setup da yok klasör içinde yardımcı olursanız sevinirim

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
iyi forumlar herkese bir sorum var oyunu rardan çıkardıktan sonra game dosyayı karşıma çıkıyor. oyunu nasıl kurmam gerekiyor setup da yok klasör içinde yardımcı olursanız sevinirim
setup falan gerek yok bundan oyun direk exe girip başliyorsun hepsi bu kadar

• Like
Reactions: Deniz Çınar

ruskatt

Newbie
Aug 25, 2018
20
13
kardeşim çevirilerin çoğu net değil karış sanki Google transletir den çevrilmiş gibi Argion kardeşim.

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
kardeşim çevirilerin çoğu net değil karış sanki Google transletir den çevrilmiş gibi Argion kardeşim.
dostum bence emeğe saygı bende hissettim ama senin dediğin gibi de değil ben neler gördüm transletten çeviliren şeylere aklın gider mesela ama kedi göte pislik penise horoz diye çevirenler var ben çeviri değilde oyun için yorum yaparsam bana çok kısa geldi tanışıyorsun hemen bitiyor sana oyun yapım aşamasında diyor ! öğretmenli hikayede öyle keza sara için çok kısa geldi bana ki biz aylardır çevirisini bekledik DMD kadar uzun soluklu bir oyun gelmeyecek ....

ruskatt

Newbie
Aug 25, 2018
20
13
dostum bence emeğe saygı bende hissettim ama senin dediğin gibi de değil ben neler gördüm transletten çeviliren şeylere aklın gider mesela ama kedi göte pislik penise horoz diye çevirenler var ben çeviri değilde oyun için yorum yaparsam bana çok kısa geldi tanışıyorsun hemen bitiyor sana oyun yapım aşamasında diyor ! öğretmenli hikayede öyle keza sara için çok kısa geldi bana ki biz aylardır çevirisini bekledik DMD kadar uzun soluklu bir oyun gelmeyecek ....
arkadaşım kimse laf etmiyor emeğinize sağlık tabiki emek veriyorsunuz ama çeviri çoğu yerde iyi değil umarım bu eksikleride kısa zamanda düzeltirsiniz teşkkür ederim.

danksmal

New Member
Jun 22, 2018
5
2
arkadaşım kimse laf etmiyor emeğinize sağlık tabiki emek veriyorsunuz ama çeviri çoğu yerde iyi değil umarım bu eksikleride kısa zamanda düzeltirsiniz teşkkür ederim.
çeviri çoğu yerde iyi
herhangi bir beklenti beklemeden yapıyor arkadaş
(burası önemli) tek başına yapıyor

• Like
Reactions: Deniz Çınar

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
artik burda bu translate konusu kapatmak istiyorum. ben translate kulaniyorum doğru. çevirdim oyunlari ister oynarsiniz isterseniz oynamazsin ama düzgün yorum yapin yada yapmayin eğer translate oynamak istemiyorsaniz normal oynayin. ben çevirlere bulaşmayin. yada adam olun çevirdim oyunlara fake hesaplar açip yorum yapmayin. sizin amaç nedir söylermisiniz. translate dediniz yapay çevir zaten

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
oyun yapanlar bile translate kulaniyor çevirmek kendi dileride ingilizce karmaşik bir dil birsürü çekim var. bazi sözcüklerin birden fazla anamlar var. biraz anlayişli oyun burda olmuyorsaniz keyfiniz bile herkez canindan bezdirdiniz şurda 2 kişi kaldik redwhite ve ben eğer böyle devam ederseniz kimse kalmicak

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
oyun yapanlar bile translate kulaniyor çevirmek kendi dileride ingilizce karmaşik bir dil birsürü çekim var. bazi sözcüklerin birden fazla anamlar var. biraz anlayişli oyun burda olmuyorsaniz keyfiniz bile herkez canindan bezdirdiniz şurda 2 kişi kaldik redwhite ve ben eğer böyle devam ederseniz kimse kalmicak
%100 haklısın dostum keşke çevirmenlerin ne zor çeviri yaptıklarını öğrenseler renpy dil dosyaları zor unity keza bir hata yaptığında çevililer komple gidiyor titizlikle her birisine tek tek çeviri yapılyor arkadaşların bahsettiği gibi kopyala yapıştır durumu söz konusu asla değil ki oyun hata verir dil dosyalarının içinde ayrıca kodlar mevcut ki o büyük oyun çeviri yapanları düşünemiyorum bile ki Google çeviri bana göre çevirisi gayet güzel acaba eski google çeviriyi bilen arkadaşlar varmıydı ? Star Wars Jedi - Fallen Order google çeviri ile oynadım gayet güzel Argion dostumun çevirdiği oyunlar gayet güzel acaba nasıl bir çeviri istiyorlar merak ediyorum doğrusu ? patrion hesabını destek verelim onu da yapmıyoruz ! beleşe yama alıyoruz birde laf ediyoruz ki atalarımızın bir sözü var misafir umduğunu değil bulduğunu yer diye keşke Argion kardeşim patreon yada iban verse bizlerin de çorbada tuzu olsa ki dostumuz daha çok bu işten zevk alıp güzel şeyler çıkarsa ellerine emeğine sağlık dostum uzun yazdım ben de artık kızdım buradaki ölücülere ...

• Like
Reactions: Argion

Argion

Member
Modder
Mar 21, 2019
223
431
çıkmadı uzun sürede çıkacağını sanmıyorum
bazi bilmezler yüzden içimden çevirmek gelmiyor artik %80 şuan çevir ama içimden gelmiyor ne zaman gelcek hiç fikirim yok çikarmiyim hiç fikirim yok

AquEly

Newbie
Mar 26, 2018
26
6
çeviriler hep o kendini bilmez şahıslar yüzünden bir çok çeviri yarım bırakıldı yada çevirmeyi komple bıraktılar. sonra etrafta çevirilmiş oyun arıyorlar

izmirli

Newbie
Dec 1, 2019
19
10
onların yüzünden bizlerin de keyfi bozuluyor o kadar zor ki hadi ben çata pat biliyorum google lens ile çervirmeye çalışıyorum hiç keyif bile almıyorum benim dediğim mantıkları çevililer para ile satırsın yada patreon hesabı konsun iban yada bizler en az 3 tl en fazla 50 tl şeklinde para verelim buradaki yabancılar da aynısını yapıyor o konuşanları tiye almayalım olay bitsin üç beş tane kendini bilmez yüzünden bizlere de oluyor olan ! Google çeviri eskisi gibi cidden değil bilmiyorum ama eğer Steam dan oyun alan indiren kişiler varsa Resident Evil 2,Star Wars Fallen Order gibi oyunların Google çeviri ile çevirildiğini bilirler ki ben iki oyunu da oynadım asla google çeviri olduğunu anlamadım ki Google çeviri oyunları burada indirdiğim halde sıkıntı yaşamadım ingilizce dili evrensel dil ben yıllarca öğrenemedim ki benim cahilliğim mi bilmem ama bu işe emek verenlere saygınız olsun bi kere çevirmeye kalkın yapmazsınız direk kopyala yapıştır olmuyor kodları var içinde bi yanlış hareket çöp eder çeviriyi ! simdi bile Dublaj sanatçılarına yapıyorlar milletimiz ne istiyor bilmiyorum ? çok organik isteyen çevirir yada %100 Türk oyunu yapar ...

destandroyer

New Member
Dec 29, 2019
4
0
Google çeviri artık eskisi gibi degil ingilizce yazılan cümle eger %100 dogru yazılmışsa sana %95 dogru çeviriyi verir. Hata payı az da olsa var. Böyle oyunları sizden çevirmeniz beklenmiyor zaten bok gibi çeviride olsa cümleyi anlamak yetiyor. Tabi ben ingilizce oynuyorum daha çok katkısı oluyor fakat bu dedigim oyun için arıyorum sadece biraz sıkıldım ingilizce oynamaktan. Yanlış bir yorum yaptıysam üzgünüm emeğinize sağlık.